«Шукаємо щастя по країнах, століттях, а воно скрізь і завжди з нами; як риба в воді, так і ми у ньому, і воно біля нас шукає нас самих. Нема його ніде від того, що воно скрізь. Воно схоже до сонячного сяйва - відхили лише вхід у душу свою».

Григорій СКОВОРОДА

Як відомо, ЮНЕСКО оголосила 2022 рік - роком нашого Григорія СКОВОРОДИ. (3 грудня 2022 року ВЕЛИКОМУ УКРАЇНЦЮ виповнилося б 300 років).

Коли ВЕСЬ СВІТ знайомився із життям та творчістю Григорія Савича, російська орда вбивць, варварів і мародерів 6 травня 2022 року розбомбила будівлю музею в Сковородинівці, що на Харківщині, де він прожив свої останні роки і де заповідав себе похоронити.

З того часу колектив Музею та громадськість всіляко намагається зберегти це знамените місце світової та національної історико-культурної спадщини. Наша команда Фонду «Рідна країна » вже двічі з меценатською та гуманітарною місією відвідувала Сковородинівку, а наш проект «Український щорічник» перераховує Музею частину коштів від продажу своїх «СКОВОРОДИНІВСЬКИХ щорічників».

Популярні статті зараз

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

Геннадій Вацак: любитель московських попів придбав найдорожчу автівку під час війни

Загальна мобілізація та повістки: усі українці отримають електронний код, тепер не сховатися

Ані Лорак таємно вийшла заміж: що відомо про шлюб зрадниці-запроданки

Все новости

Ось і нині, коли колектив Музею Григорія Сковороди, напередодні 301-річниці з дня народження українського мислителя, організував збір 3 мільйонів гривень задля консервації та порятунку будівлі, яка у свій час прихистила визначного мандрівного філософа, «Український щорічник» знову фінансово підтримав цю ініціативу. Бо ми - СПРАВЖНІ ДРУЗІ СКОВОРОДИ!

Принагідно закликаємо і Вас долучитися до акції «301 СПРАВЖНІЙ ДРУГ СКОВОРОДИ» та підтримати її фінансово.

Інформуємо також, що й нині Ви можете замовити «Український щорічник: Григорій Сковорода» та інші видання на фейсбук-сторінці «Український щорічник».

І не забуваємо, що без нашої СВІТОГЛЯДНОЇ ПЕРЕМОГИ не буде й великої ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ!🇺🇦