Серед владців і політиків, які відзначилися надмірною активністю у прославлянні своєї участі у ВІЙНІ, на одному із очільних місць виявився міський голова Києва.

Київ - ЄДИНЕ місто в Україні, де із БЮДЖЕТУ виділяється більш як 200 МІЛЬЙОНІВ гривень на власні МЕДІА для політичного піару. Проте й цих ЗМІ для передвиборчих планів команди Кличка виявилося замало. Тож відчувши запах можливої президентської кампанії, вони вирішили влаштувати масову роздачу безкоштовної стінгазети «КличкоМЕР». Газета на 4 шпальтах містить опис героїчної діяльності Кличка із його …13 фотографіями.

На першій сторінці міський голова…у військовій формі розповідає, що центральна влада провалила фінансування ЗСУ, тому армія тримається лише завдяки Київраді та йому особисто. Це завдяки тій Київраді, яка у листопаді збільшила у 6 разів фонди 120 депутатів, забезпечила небідні зарплати 360 помічникам цих депутатів і загалом передбачила на своє річне утримання майже МІЛЬЯРД гривень платників податків?! І це, звісно, без майже 500 МІЛЬЙОНІВ на апарат КМДА із 13 заступниками очільника міста та майже 1.5 МІЛЬЯРДАМИ на апарати 10-х РДА. Це та Київська влада, яку кияни змусили зупинити колосальні витрати бюджету на перекладання бруківки і плитки та висадку однорічних рослин. Щоправда в бюджеті-2024 знову закладено мільярди і мільярди на вічні й корупційні будівництва та благоустрій парків!

І ця масова роздача подячних бюлетенів у Києві, як завжди, ще й брехлива. Все місто завалено цією піар-газетою, а в ній зазаначено, що замовник Кличко В.В., а її наклад всього - 15 тисяч примірників?!

Про інших визначних владних і опозиційних піарників на війні у наступному дописі.

Популярні статті зараз

Від м’яса та чагарників до будівництва об’єктів. За які такі "заслуги"?

Криптопіраміда "DeHealth" тісно переплелася з криміналом: що відомо про власників Анну Бондаренко та Дениса Цвайг

Блогери виклали роботу ППО у Києві: засвітилася дружина наркобариги Інна Воронова та навіть Ксенія Мішина

"Главное, чтобы не затянуло": Жанна Бадоева на каблуках и в мини-платье показала смелый ракурс

Все новости