З 09 по 15 лютого 2024 року територіальними та міжрегіональними територіальними органами Державної екологічної інспекції України проведено 186 заходів контролю у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів, складено 217 протоколів про адміністративні правопорушення.

Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 56 тис. грн. До Державного бюджету стягнуто 51 тис. грн. За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 6 млн 705 тис. грн. Загальна сума пред’явлених претензій та позовів складає 412 тис. грн. Стягнуто збитків у добровільному та примусовому порядку на суму 1 млн 91 тис. грн.

Найбільш резонансними за порушенням вимог природоохоронного законодавства стали Житомирська, Запорізька та Івано-Франківська області.

Інспекцією Поліського округу проведено розрахунок збитків на суму 859 тис. 130 грн. за незаконну порубку 24 дерев породи тополя вздовж автомобільної дороги між селами Велика Рача та Вишевичі, на території Вишевицької ТГ Житомирського району. Матеріали направлено до Слідчого Управління ГУНП у Житомирській області.

Інспекцією Південного округу проведено розрахунок збитків на суму 967 тис. 666 грн. за незаконну рубку, невстановленими особами, дерев породи «сосна звичайна» та «тополя» до ступеня припинення росту за допомогою механічних засобів (бензопила), на території загальногеологічного заказника загальнодержавного значення «Дніпровські пороги» (о. Хортиця). Матеріали направлено до Запорізького РУП ГУНП в Запорізькій області.

Популярні статті зараз

Микола Томенко вказав на цинізм під час війни: "Досі жодна фракція не відмовилася від бюджетних мільярдів на свій піар"

Безкоштовні продукти та засоби для гігієни: як отримати нову гуманітарну допомогу

Чоловік заявив, що прийшов з 2671 року і зробив моторошне попередження: це все станеться влітку

Хірургічна аномалія: у "королеви ботоксу" з неймовірно великими "активами" луснули груди

Все новости

Інспекцією Карпатського округу проведено розрахунок збитків на суму 4 млн 191 тис. 10 грн. за незаконну порубку 36 сироростучих та сухостійних дерев різних порід на території загальнозоологічного заказника «Чорний ліс» на території Калуського району. Матеріали направлено до Калуського РВП ГУНП в Івано-Франківській області.