Під час акції по всій Україні висаджуються Алеї з саджанців дубів, вирощених в лісовому розсаднику Черкащини з жолудів, що зібрані з Дубу Шевченка, який вже понад 1000 років росте у селі Будище.

Цьогоріч Алея Незламності і Пам’яті з’явилася на території одного з провідних навчальних закладів з підготовки фахівців для лісової галузі - Малинського фахового коледжу на Житомирщині.

Тут до заходу долучилися народний депутат України Тетяна Грищенко, Малинський міський голова Олександр Ситайло, колектив коледжу на чолі з директором Ігорем Іванюком.

А у Рівному дубову алею висаджено у історичному парку Деражненської громади - працівники Екоінспекції садили дерева разом з представниками громади, лісівниками філії «Костопільського лісгоспу» та учнями опорного закладу «Деражненський ліцей».

Популярні статті зараз

Виробникам та фермерам оголосили головні вимоги та правила: Держекоінспекція провела важливу дискусію

Шестопалов та його Z-Solutions: Як шахраї злочинними шляхами виманюють гроші в українців

Криптобіржа Plain Chain стала розсадником шахраїв: хто стоїть за сумнівними схемами

"Матерь божья": полностью голая Даша Астафьева прикрыла свои прелести одними листочками

Все новости

«Колектив Інспекції охоче підтримав цю позитивну для довкілля, символічну, об’єднавчу традицію. Адже йдеться не просто про висадку дерев, підтримку екологічної свідомості, а й про популяризацію нашої культурної спадщини, про нашу Віру в Перемогу України і вдячність усім, хто її наближає, – розповідає Євгеній Медведовський. – Цьогорічна Алея з дубів Шевченка – це Алея Пам'яті та Незламності, яка висаджується на знак спомину, шани та поваги до Героїв, що віддали своє життя за рідну землю, волю та свободу України. Ці дуби нагадуватимуть нащадкам про незламність українського духу».

У рамках акції начальник Державної екологічної інспекції Поліського округу Євгеній Медведовський передав для Шевченківської світлиці коледжу подарунок – Український щорічник Т.Г.Шевченка від засновника фонду «Рідна країна» Миколи Томенка. На його сторінках – 365 уривків із творів поета, фрагменти його картин і біографічні факти. Окрім цього, у виданні є карти, на яких можна побачити, де в Україні бував Тарас Шевченко, зокрема, й на Житомирщині та Рівненщині.