Ця подія присвячена Міжнародному дню Землі. Серед учасників були т.в.о. Голови Державної екологічної інспекції України Ігор Зубович та начальник управління організаційної діяльності Олександр Федоренко.

До речі, сьогодні саме той символічний день, коли Карл Брюллов викупив Тараса Шевченка з кріпацтва.

“Дякую усім, хто долучився до акції з висадки Шевченківських дубів по всій країні. Тим, хто піклується про наше довкілля у цей нелегкий час, коли рашисти знищують наше довкілля, коли збитки обраховуються трильйонами гривень. Земля є нашим єдиним домом. Нашою найбільшою цінністю. Тож вкотре закликаю усіх – піклуйтеся про наше довкілля, бережіть нашу національну ідентичність, адже без цього не буде України!”, – зазначив Руслан Стрілець.

Популярні статті зараз

У Кременчуцькій міській раді гадають, як вкрасти бюджетні кошти

Криптобіржа Plain Chain стала розсадником шахраїв: хто стоїть за сумнівними схемами

"Матерь божья": полностью голая Даша Астафьева прикрыла свои прелести одними листочками

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости

Нагадаємо, в рамках акції "Шевченко єднає Україну", було висаджено алею з 27 дерев, що символізує кількість областей, АР Крим, міста Київ та Севастополь, по всій Україні. Ці дуби були вирощені зі сіянців, зібраних з самого дубу, в якому Тарас Шевченко ховав свої малюнки від пана Енгельгардта. Ця ідея демонструвала національне об'єднання та підтримку історичних та природних цінностей України.