З 24 по 30 травня 2024 року територіальними та міжрегіональними територіальними органами Державної екологічної інспекції України проведено 352 заходи контролю у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів, складено 331 протокол про адміністративні правопорушення.

Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 85 тис. грн. До Державного бюджету стягнуто 74 тис. грн. За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 10 млн 944 тис. грн. Загальна сума пред’явлених претензій та позовів складає 1 млн 76 тис. грн. Стягнуто збитків у добровільному та примусовому порядку на суму 1 млн 690 тис. грн.

Найбільш резонансні порушення вимог природоохоронного законодавства стали Кіровоградська та Одеська області.

Інспекцією Придніпровського округу проведено розрахунок збитків на суму 7 млн 328 тис. 617 грн., за незаконну рубку дерев на території природно-заповідного фонду лісового заказника місцевого значення «Новомиргородське 2» Оникіївського лісництва Філії Оникіївське лісове господарство ДП «Ліси України». Матеріали направлено до Управління СБУ в Кіровоградській області.

Інспекцією Південно-Західного округу проведено розрахунок збитків на суму 2 млн 647 тис. 38 грн., за вилов водних живих біоресурсів у Тилігульському лимані, громадянином, без дозвільних документів на спеціальне використання природних ресурсів у межах території природно-заповідного фонду, в межах Регіонального ландшафтного парку «Тилігульський» біля

Популярні статті зараз

На Львівщині стрілянина через російську мову: не сподобалося зауваження

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

Наталія Дегтярьова та Тетяна Бутковська: хто допомагав гральному бізнесу ухилятися від сплати податків

Пенсіонери отримали несподівану заяву: "ПФУ, не ганьбися"

Все новости

с. Сичавка Южненської міської ТГ Одеського району. Матеріали скеровано до Комінтернівського районного суду Одеської області.