В Україні знову запускається програма стипендіальної програми Vidnova Fellowship Ukraine. Громадяни зможуть отримати 18 тисяч гривень щомісячної підтримки за повернення з-за кордону. Про це пише «Хвиля» з посиланням на «Інша Освіта» .
Дадуть 54 тисячі гривень за три місяці
«Ми хочемо підтримати тих, хто до повномасштабного вторгнення працював у громадському, освітньому та культурному секторі і був змушений виїхати за кордон, але зараз хоче продовжити свою діяльність вдома», — йдеться в оголошенні.
У рамках Vidnova Fellowship Ukraine 50 осіб зможуть отримати підтримку у розмірі 18 000 грн. на місяць протягом трьох місяців. Також додатково отримають разове фінансування 10 000 гривень на оренду робочих просторів, менторство чи навчання.
Хто може взяти участь у програмі:
Ті, хто після 24 лютого 2022 року виїхали за кордон, але планують повернутися в Україну в наступні три місяці і потребують підтримки у відновленні своєї професійної діяльності.
Ті, хто після 24 лютого 2022 року поїхали за кордон, але повернулися до України за останні три місяці, щоб відновлювати свою професійну діяльність.
Фінансові махінації з благодійними зборами, корупція на оборонці та російський слід: що відомо про Hacken і криптобарона Дмитра Будоріна
Власник "Моршинської" та "Київстару" працює на РФ: тихо допомагає окупантам вбивати українців
Лилия Ребрик оголила свое тело, приспустив халатик: "На ночь обязательно.."
"Игрушки брутального мужчины": Юрий Ткач в красных трусах выгулял надувную Тамару
Пріоритет надаватиметься активістам та професіоналам, які працюють за такими напрямками:
- Культура та мистецтво;
- неформальна освіта;
- громадський активізм;
- екологія та охорона навколишнього середовища;
- незалежні медіа;
- подолання наслідків війни у суспільстві;
- соціальні інновації та соціальне підприємництво;
- захист правами людини.
Подати заявку можна до 29 вересня 2023 року за посиланням .