Призовники, які залишили Україну нелегально, не будуть звільнені від юридичних наслідків, навіть якщо вони вирішать повернутися до України.
Відповідну публікацію розмістили на сайті «censor»
Про це заявив речник Служби державної безпеки Андрій Демченко. За його словами, робилися спроби незаконно перетнути зелений кордон, який знаходиться за межами офіційних прикордонних пунктів пропуску. Демченко уточнив, що українські військовослужбовці пропускають людей через кордон лише за умов та правил, встановлених урядом для громадян України.
"Наші військовослужбовці пропускають людей виключно на підставі тих умов та правил, які діють відповідно до постанови уряду, яка регламентує перетин кордону для громадян України", - пояснив він.
Хто ловить браконьєрів, а хто перевіряє заводи: як не загубитися серед "екологічних контролерів" в Україні
Безкоштовний відпочинок у Карпатах: українці можуть насолодитися розкішною тишею за "просто так"
"Як було б правильно": у ЗСУ розповіли, навіщо роздають повістки у громадських місцях та кого відправляють на фронт
Крохотный топик и идеальный пресс: звезда "Кухни" Катя Кузнецова порадовала стройными формами
Він підкреслив, що призовники, які незаконно перетнули кордон, все одно нестимуть відповідальність за своє порушення. Інакше кажучи, повернення в Україну не звільняє їх від правових наслідків, якщо вони вчинили це порушення у минулому.
"Якщо хтось незаконним способом все ж таки перетнув державний кордон надалі, коли вони повертатимуться, то будуть притягнуті до відповідальності. Це не означає, що якщо людина вчинила таке порушення, вона уникне покарання", - сказав Демченко.
Цю політику спрямовано на те, щоб ті, хто незаконно залишив Україну, особливо призовники, були притягнуті до відповідальності за свої дії.
Нагадаємо, бомбардування інфраструктури: які регіони України під прицілом ворога
Раніше «Акценти» повідомляли, пенсіонерам додадуть 25% до пенсії.
Як повідомляли «Акценти», краще туди не їхати: де в ЄС українці стикаються з вербальною агресією та нападами