Глава ДТЕК Максим Тимченко висловив занепокоєння тим, що зима може виявитися складнішою, ніж попередня, насамперед через можливість масованих атак російських окупантів на енергосистему України.

Відповідну публікацію розмістили на порталі новин «opentv»

Він очікує, що атаки можуть бути інтенсивнішими, а запаси сил зменшаться через попередні обстріли. Незважаючи на ці проблеми, він зазначив, що у системах протиповітряної оборони проводяться удосконалення для посилення захисту енергетичної інфраструктури України. Крім того, було знайдено рішення для вирішення таких проблем як відключення електроенергії. Триває підготовка до того, щоб гарантувати, що енергетична система України зможе протистояти потенційним збоям цієї зими.

«Ця зима, напевно, буде важчою за минулу. Готуємося не лише ми, а й наші вороги. Думаю, удари будуть більш інтенсивними. Крім того, у нас через попередні обстріли менші резерви потужності», – заявив Максим Тимченко 11 жовтня.

Нагадаємо, пенсійний "бум": ПФУ гордо заявив про масштабне зростання пенсій з жовтня

Популярні статті зараз

Європейські вимоги до управління хімічними речовинами в Україні: Олена Крамаренко повідомила про продовження діалогу з бізнесом

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

Росіяни тішаться кровопролиттю в Ізраїлі

Все новости

Раніше «Акценти» повідомляли, комуналка вдвічі дешевша: названо людей, які платитимуть на 50% менше

Як повідомляли «Акценти», новий вид пенсій! Верховна Рада готує історичний закон