Українські правоохоронні органи вжили заходів щодо колишнього радника Офісу президента Олексія Арестовича за його суперечливі висловлювання на адресу жінок. Порушено кримінальну справу, справу передано до Київської міської прокуратури. Інна Совсун, народний депутат від "Голосу", наголосила на необхідності постійного громадського контролю за цією справою, наголосивши на його значущості для України.

Про це пише «nv»

"Якщо справу доведуть до логічного завершення, це буде важливий для України прецедент, доказ, коли закон один для всіх і безкарність більше не є нормою", - заявила депутат.

У Нацполіції зазначили, що справа зареєстрована за частиною 2 статті 300 Кримінального кодексу України, яка стосується провадження, розповсюдження чи пропаганди контенту, що закликає до насильства, жорстокості, расової, національної чи релігійної нетерпимості та дискримінації. Ця стаття передбачає потенційне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років або штрафу.

Олексій Арестович зіткнувся з негативною реакцією після принизливих коментарів на адресу жінок під час закритих «психологічних» семінарів, доведених до відома громадськості журналістами. Він називав жінок такими, що принижують гідність, і пропагував насильство і контроль над ними. Пізніше Арестович спробував применшити значення своїх висловлювань, заявивши, що їх вирвали з контексту і що він пожартував. Судові позови проти нього наголошують на важливості дотримання закону та боротьби з безкарністю, незалежно від статусу чи положення людини.

Популярні статті зараз

Європейські вимоги до управління хімічними речовинами в Україні: Олена Крамаренко повідомила про продовження діалогу з бізнесом

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

Українським пенсіонерам змінять дату отримання пенсій? У ПФУ дали важливі роз'яснення

Як із черствої Паски приготувати традиційну українську страву: просто і дуже смачно

Все новости

«Хлопчики, допоки нас дівчатка не чують, і ми можемо з вами нормально та відверто поговорити. От скажіть, що хочеться зробити із цими істотами? Придушити! Причому душити не відпускаючи. Спочатку, звичайно, хочеться тр*хнути, а коли набридне або звикли, або наїлися — далі хочеться придушити на*рін, щоб її ніколи не було. І після цього року три не розмикати пальців, поки гарантовано не задушиш. Із цим їхнім ниттям, із тривожністю, зі спробами контролювати, каструвати, нікуди не пускати», — говорив Арестович.

Нагадаємо, жити все важче: ключові продукти перетворюються на "розкіш"

Раніше «Акценти» повідомляли, пенсії для Софії Ротару вразять будь-кого: "Ви сиділи б і не парилися"

Як повідомляли «Акценти», свавілля військкомів: хлопця скрутили і силою затягли до ТЦК. Свідки втратили дар мови