Значна кількість українців, які прибули до Великобританії за урядовою програмою "Житло для України", нині виявилися бездомними чи ризикують втратити житло. Про цю тривожну ситуацію повідомляє "Європейська правда" з посиланням на "Sky News".

Національне контрольно-ревізійне управління (NAO), яке провело аналіз програми, повідомило, що 4890 домогосподарств, що становлять 8% від загальної кількості прибулих до Англії на той момент, були визначені місцевою владою як такі, що потребують допомоги. Однак у НАО наголошують, що ця цифра може відбивати занижений погляд на проблему. Приблизно третина місцевої влади не надала даних, і ризик бездомності, ймовірно, посилиться, попередили НАО.

Переселенці: скрін із мережі
Переселенці: скрін із мережі

Конкретних статистичних даних про кількість українців, які стали бездомними, немає. У доповіді НАО наголошується, що місцева влада вжила різних заходів щодо запобігання бездомності. Ці заходи включають повернення спонсорських коштів і підтримку при переході на орендоване житло. При цьому багатьом громадянам буде надано тимчасове житло.

Як окрема подія уряд Німеччини нещодавно запропонував заходи, спрямовані на прискорення інтеграції десятків тисяч українських біженців на німецький ринок праці. Ці заходи закликають компанії полегшити вимоги до знання німецької мови та розширити можливості додаткового навчання.

Популярні статті зараз

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

ОПЗЖ пішло в контрнаступ: кияни будуть платити доньці Бойка за користування картками

Українським пенсіонерам змінять дату отримання пенсій? У ПФУ дали важливі роз'яснення

У мережі випливло відео "сходки" з народним депутатом Едуардом Прощуком: лазня, горілка, бандитський стиль

Все новости

українські біженці
українські біженці

Це наголошує на проблемах, з якими стикаються українські біженці у своєму прагненні до стабільних умов життя та економічної інтеграції.

Нагадаємо, Росію атакували: що зараз відомо

Раніше «Акценти» повідомляли, "у нас дуже погані сценарії": українців раптово ошпарили гіркою правдою

Як повідомляли «Акценти», "встановлений тариф": ПриватБанк ухвалив революційне рішення. Що потрібно знати клієнтам