Поголів'я корів в Україні знижується у всіх типах ферм та підприємств через різні чинники, у тому числі жертви під час бойових дій та перебування корів на тимчасово окупованих територіях.

Цю новину оприлюднили на сайті «agrotimes»

За даними Союзу молочних підприємств України, експерти прогнозують, що до кінця 2023 року поголів'я корів знизиться приблизно до 58% рівня, зафіксованого наприкінці 2015 року.

Повільні темпи відновлення поголів'я створюють потенційні загрози продовольчій безпеці країни, особливо щодо забезпечення населення молочною продукцією. Для вирішення цієї ситуації Союз наголошує на необхідності посилення державної підтримки та фінансування галузі молочного скотарства. Така підтримка має вирішальне значення для збереження та відновлення поголів'я корів та забезпечення продовольчої безпеки в Україні.

«Результати аналізу статистичних даних та підсумки аналітичних оглядів свідчать про те, що для того, щоб не допустити погіршення ситуації, потрібно збільшити державну підтримку та обсяги фінансування цієї сфери», – зазначили у Союзі.

Популярні статті зараз

Чи забезпечить Артюх цивільний захист сумчан?

Росіяни тішаться кровопролиттю в Ізраїлі

Сильний удар по українцям: влада готує несподіваний "сюрприз"

Важлива заява: українцям розповіли, чи буде підвищено пенсійний вік

Все новости

Нагадаємо, величезний ризик бездомності: біженців з України можуть виставити масово на вулицю.

Раніше «Акценти» повідомляли, "розширення мобілізаційних заходів": у Верховній Раді зробили важливу заяву

Як повідомляли «Акценти», українця оштрафували на 40 тисяч після газової перевірки: за що каратимуть