Росія поновлює свої запаси ракет, але у неї не вдасться повернутись до запасів, які були на початку 2022 року.

Про це в етері телемарафону заявив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов.

"Встигають поновлювати (запаси ракет, - ред.) дивлячись із чим порівнювати. Якщо стосовно тих запасів, які у них були до повномасштабного вторгнення, то не встигають. І навіть близько не наближаються. Але в цілому якась певна кількість ракет виробляється загарбниками. "Калібрів" більше, "Кинджалів" менше, але виробляють", - пояснив Юсов.

Він зазначив, що якщо Росія довгий час не проводить ракетних обстрілів, то вона накопичує ракетний потенціал для майбутніх атак.

"І так, ми на порозі нового опалювального сезону. І оскільки держава-терорист нікуди не ділась, то очевидно, що ті удари, які ми бачили минулої зими, можуть бути повторені", - додав він.

Популярні статті зараз

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

БФ молодіжної ініціативи «Надія» передав допомогу Державній прикордонній службі України

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

Наталія Дегтярьова та Тетяна Бутковська: хто допомагав гральному бізнесу ухилятися від сплати податків

Все новости

Разом з тим, Юсов заявив, що у Росії не вийде накопичити велику кількість ракет.

"Тих запасів ракет, які в них були до 24 лютого 2022 року, у них немає. І ми бачили, коли вони могли випускати по 100 і більше ракет за один удар. Зараз давно такого не спостерігається. Разом з тим, те що ми проговорюємо, що ризики залишаються, це означає, що країна готується", - підкреслив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що секретар РНБО Олексій Данілов прокоментував інформацію, що в січні 2023 року ексголова "Роскосмосу" Дмитро Рогозін пропонував завдати удару по великому українському місту за допомогою космічної ракети-носія.