Сьогодні розпочався семінар-тренінг з керівниками територіальних органів Держекоінспекції в Україні. Ініціативу до проведення цього заходу взяла на себе Організація з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ). Офіційне відкриття семінару відбулося за участю видатних постатей у галузі екології та безпеки.

Посол Марцел Пешко, Спеціальний представник Головування ОБСЄ - Координатор проєктів в Україні, відкрив захід та привітав учасників з початком роботи. Вступні слова також виголосив Ігор Зубович, т.в.о. Голови Державної екологічної інспекції України, Олена Криворучкіна, Народний депутат України дев'ятого скликання та Заступниця голови комітету з питань екологічної політики Верховної Ради.

На семінарі взяли участь Ana Garcia, Голова Мережі IMPEL, Krzysztof Michalak, виконувач обов'язки Голови Департаменту фінансів, інвестицій та глобальних відносин Дирекції з питань навколишнього середовища Організації економічного співробітництва і розвитку (OECD), Народні депутати України Юрій Корявченков, Василь Вірастюк, Олександр Матусевич, Ігор Фріс та Андрій Яковлев, представник СЕП Офісу Генерального прокурора.

На семінарі була представлена презентація результатів роботи Державної екологічної інспекції України за останні 9 місяців, а також проведена панельна дискусія з участю інших представників держави та громадськості. В ході обговорення важливих питань були обговорені проблеми, пов'язані з екологією та безпекою в різних регіонах України, а також можливі шляхи реформ та покращення ситуації в цих сферах.

Популярні статті зараз

Питання цивільного захисту населення розглянули на нараді Президента з обласними керівниками

"Ідеолог сучасного рашизму": Микола Томенко вказав, ким став алкоголік-Мєдвєдєв

Росіяни тішаться кровопролиттю в Ізраїлі

Просідання цін: традиційний український борщ стає дешевшим

Все новости

Цей перший день семінару відкрив широкі можливості для подальшого обміну досвідом та співпраці між екологічними експертами та представниками влади, спрямованою на покращення стану навколишнього середовища в Україні.

Обговорення проблемних питань та шляхи їх вирішення відкривають нові можливості для покращення екологічної ситуації в Україні та сприяють здійсненню необхідних реформ у цій галузі. Цей семінар є важливим інструментом співробітництва та обміну знаннями в галузі охорони навколишнього середовища та екологічної безпеки, і він обіцяє призвести до конкретних кроків на шляху до покращення екологічної ситуації в Україні.