Деякі українські водії, які користуються електронними варіантами посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу без пластикового бланка, вважають, що в сервісних центрах МВС можна буде роздрукувати ці документи.

Про це пише портал Стіна .

Повідомляється, що водії можуть використовувати електронний варіант документів у додатку Дія як повноцінну альтернативу пластиковим документам. Але такий формат використання посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу доступний поки що тільки в межах України та за кордоном не діє.

"Е-документ – це лише електронна відповідність з окремою серією та номером. Тому роздрукувати його на пластиці неможливо", - зазначили в МВС.

Тому для тих, хто захоче обміняти е-документи на пластикові аналоги, необхідно вибрати один із зручних способів.

Популярні статті зараз

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

На Львівщині стрілянина через російську мову: не сподобалося зауваження

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

Пенсіонери отримали несподівану заяву: "ПФУ, не ганьбися"

Все новости

Щоб обміняти е-посвідчення водія, варто замовити послугу:

  • офлайн у будь-якому зручному сервісному центрі МВС, надавши необхідні документи;
  • онлайн через Кабінет водія;
  • онлайн через додаток "Дія".

При зверненні до сервісного центру МВС потрібно мати при собі паспорт з позначкою про місце реєстрації проживання, довідку про реєстраційний номер облікової картки платника податків, пред'явити посвідчення в Дії та сплатити послугу обміну посвідчення та вартість бланку. Це коштуватиме орієнтовно 572 гривні.

Щоб обміняти е-свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу на пластикове, потрібно звернутися до будь-якого зручного сервісного центру МВС, взяти талон на перереєстрацію транспортного засобу та оформити нове свідоцтво, пред'явивши паспорт з позначкою про місце реєстрації проживання, довідка про реєстраційний номер облікової картки платника податків, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу у додатку "Дія". Після цього сплатити вартість послуги, це близько 836 гривень.