Відома українська співачка Крістіна Соловій поскаржилася, що російський репер використав її хіт як основу для свого треку, а тепер ще хоче здобути права. Йдеться про пісню «Тримай».

У своєму Instargam співачка виклала піст, в якому поскаржилася, що якийсь москальський х*й вкрав її композицію. Він створив власну версію пісні, використовуючи свої куплети, але музику та приспів із вокалом Соловій. До того ж на голос української зірки він наклав автотюн.

Тепер хлопець намагається домогтися офіційних прав на композицію.

«Спопсував мою пісню, спотворив мій голос і навалює з нею свій російський реп у TikTok та YouTube. Тепер тероризує моїх юристів, команду та команди інших артистів, щоб очистити права. Просто вкрав, привласнив моє без дозволу і тепер я маю "поділитися" офіційно?», — обурюється Христина Соловій.

Українська співачка наголосила, що це схоже на «путінську стратегію» – відбирати територію та присвоювати собі українську культуру. Зірка закликала шанувальників блокувати мікс.

Популярні статті зараз

Наталія Могилевська у 48 років показала себе до та після макіяжу: ви впізнаєте зірку?

Новий етап мобілізації: тепер на фронт підуть усі?

Всім доведеться пройти: пенсіонерів попередили про важливу процедуру

Пенсіонерів ощасливили до Нового року: приємний сюрприз чекає на кожного

Все новости

Варто зазначити, що російський виконавець Паша Ізотов записав трек ще у 2015 році, проте популярним він стає лише зараз.

Нагадаємо, як раніше Аліна Паш звинуватила групу Кalush у плагіаті .