Український шоумен Слава Дьомін відреагував на скандальні заяви актора-втікача Андрія Молочного, який відомий за участю в проєкті "Файна Юкрайна".

Ще до початку повномасштабної війни комік втік до Москви та почав там будувати свою кар'єру, а коли армія РФ розв'язала геноцид українців, Молочний підтримав політику Путіна.

Дьомін вирішив потролити Молочного та висловився про нього на своєму YouTube-каналі. "Андрію досі ввижаються в Україні нацисти і ще донедавна він чекав коли до нас прийде "руській мир". На його сторінках у соціальних мережах пости в найкращих традиціях російської пропаганди... В Києві йому вважають натовпи нацистів, винищувати яких він вважає священним обов'язком. А ще кажуть, що Андрійко зараз живе не у своєму рідному Коростені, а в Москві, куди вже давно переїхав. І ось нещодавно Молочний видав нове творіння, цього разу про Києво-Печерську Лавру. Андрійко написав, що потрібно зупинитися і не допустити духовної катастрофи і каже, що він молиться за збереження монастиря", - сказав Дьомін.

Телеведучий пожартував, що актору вже видніється щось нереальне та запропонував все ж спробувати приїхати до Києва, щоб все ж побачити лавру на власні очі. "У мене таке, відчуття, що під Києво-Печерською Лаврою, за словами Андрія, вже стоять крани з великим таким камінням, і готові знищувати Києво-Печерську Лавру. Андрію, ми з тобою не знайомі, але прийди і на власні очі подивися, що з Лаврою все добре. А, ти ж не можеш, бо ти ж далеко, з Москви не доїдеш тепер в Україну", - пожартував Дьомін.

Популярні статті зараз

Цю грубу помилку робить кожен водій: чому не можна піднімати двірники авто взимку

Забивайте морозилки, поки є шанс: життєво важливі продукти перетворюються на "скарб"

Терміново викидайте: найпопулярніші ліки дуже небезпечні для здоров'я

Всім доведеться пройти: пенсіонерів попередили про важливу процедуру

Все новости

Зазначимо, що нещодавно актор-зрадник влаштував "істерику" у своїх соцмережах після того, як з Києво-Печерської Лаври виселили попів московського патріархату. Він почав писати про те, що нібито монастир планують знищити, а у січні взагалі заявив, що в нього відібрали "батьківський дім", хоча він сам ще багато років тому втік з батьківщини.