Українська співачка Оля Полякова прокоментувала зникнення та мовчання артиста Олега Винника.

В ефірі "Сніданку з 1+1" артистка відповіла, що наразі не знає, що відбувається зі співаком, адже вони не спілкуються. Останнє, що Полякова чула про Винника, так це те, що він хворіє.

Фото Олега Винника
Фото Олега Винника

"Я нічого про нього не знаю. Зовсім. Я вважаю, що, звісно, його прихильники мають право знати, що з ним відбувається. Ми не спілкуємося, ми спілкувалися лише на початку повномасштабного вторгнення один раз. Більше я нічого не знаю, що з ним відбувається!" – прокоментувала Оля.

Однак Полякова вважає, що Виннику варто було б вийти на зв'язок зі своєю аудиторією та пояснити їм, що відбувається.

Популярні статті зараз

Призвуть навіть немічних: які зміни до мобілізації вразять найстійкіших

Павло Зібров жорстко "розмазав" Потапа: "Будуть розбірки"

Ціни на популярні крупи зійшли з розуму: тепер доведеться зробити вибір

700-1000 "Шахедів": українців закликали припинити жити ілюзіями

Все новости

Оля Полякова. Фото: скриншот Youtube-видео
Оля Полякова. Фото: скриншот Youtube-видео

"Я вважаю, що його прихильники мають право знати, що з ним відбувається. Для цього не треба так багато, можна просто вийти в ефір і сказати: "Люди, я з вами, я є". Я не можу засуджувати людей, я ж не знаю, що з ним. Він живий взагалі? Може, він не може говорити. Я чула, що він хворіє. Хто його знає, що з ним відбувається", - додала артистка.

Раніше адвокатка Олега Винника розповідала, що співак перебуває у Німеччині, куди поїхав ще до початку повномасштабної війни. Там артист лікується. Також вона зазначила, що з-за кордону виконавець допомагає ЗСУ.