Після виходу 2011 року турецького серіалу "Величне століття", виконавиця головної ролі німецько-турецька акторка Мер'єм Узерлі стала суперзіркою.

Серіал став шалено популярним у нашій країні, а Мер'єм — улюбленицею мільйонів. Про те, що Гюррем-султан була українкою, підкреслювалося в серіалі, адже в одній із серій акторка співала відому українську пісню "Ой у гаю, при Дунаї соловей щебече".

Проте сама акторка так і не визначилася, з якої країни був історичний персонаж, який вона зіграла. Більше того вона зганьбилася заявивши, що Роксолана була "чи то з України, чи то з Росії".

"У різних книжках по-різному написано. Я вважаю, що це не важливо, чи з України вона, чи з Росії. Я пишаюся тим, що маю можливість грати таку сильну жінку, як Роксолана. Вона має дуже твердий характер", — сказала Узерлі в інтерв'ю "Світському життю".

Мер'єм Узерлі
Мер'єм Узерлі

Популярні статті зараз

У Кременчуцькій міській раді гадають, як вкрасти бюджетні кошти

Криптопіраміда "DeHealth" тісно переплелася з криміналом: що відомо про власників Анну Бондаренко та Дениса Цвайг

Безкоштовний відпочинок у Карпатах: українці можуть насолодитися розкішною тишею за "просто так"

"Творить всяку дичину": голий син голови Черкаської ОВА тусить у Парижі, поки його батька звинувачують у корупції

Все новости

Однак, окрім України, серіал був популярний і в Росії, тому в Узерлі там з'явилася величезна фан база. Тож Мер'єм почала активно співпрацювати з росіянами, часто відвідувати Москву, писати про любов до росіян і носити бренди від російських дизайнерів. Також вона активно співпрацює із російським косметичним брендом Faberlic.

Та після початку повномасштабної війни акторка жодного слова не сказала, проте її позиція стала остаточно зрозумілою, коли 5 березня 2022 року, у розпал звірств російської армії та розстрілів у Бучі, вона з’явилася на обкладинці російського глянцю.

У травні того ж року, коли весь світ бойкотував Росію, Мерьєм вийшла на червону доріжку Каннського кінофестивалю у вбранні від російської модельєрки Юлії Яніної.

А ось під час 76-го Каннського кінофестивалю Узерлі записала вітання для російських шанувальників.