Іно Аларік, який називає себе мандрівником у часі з 2671 року, заявив, що батьки зможуть генетично модифікувати своїх дітей і вибирати, як вони виглядатимуть.

Про це повідомляється на порталі «dailystar»

Іно Аларік, також відомий як @theradianttimetraveller, отримав десятки тисяч фоловерів за публікацію попереджень про майбутні події.

Творець раніше попереджав про планети-близнюки Землі, інопланетних відвідувачів і навіть портали, що відкриваються в інші виміри.

Але тепер, самопроголошений маніпулятор часу заявив, що батьки всього за кілька місяців від того, щоб вибрати найкращі гени для своїх дітей, щоб викорінити генетичні захворювання і навіть їхню зовнішність.

Популярні статті зараз

Микола Томенко вказав на приватний університет Ківалова як головну кузню майбутніх прокурорів та слідчих: "Погоджено і затверджено МОН?"

БФ молодіжної ініціативи «Надія» передав допомогу Державній прикордонній службі України

"Хлопчик" або "дівчинка"? Як вибрати найсмачніший оселедець до свят

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

Все новости

Скрин посту з ТікТок
Скрин посту з ТікТок

У відео, яке набрало понад 1300 лайків, Іно написав: «УВАГА! Так, я справжній мандрівник у часі, це головні події, які відбуватимуться кожного місяця 2023 року. Частина 4: листопад та грудень. 22 листопада: генна інженерія нарешті оприлюднена, що дозволяє вам налаштовувати своїх дітей. Це дозволяє видалити всі генетичні мутації та порушення мозку, і ви можете зробити так, щоб ваша дитина виглядала саме так, як ви хочете. 29 листопада: перше спільне потомство шимпанзе та людини. Дитина народжується з волоссям шимпанзе, але може говорити та робити все, що може робити людина. 9 грудня: у Сонячній системі випадково з'являється нова планета, вона знаходиться між Землею і Марсом. 25 грудня: SpaceX Ілона Маска відправляє 12 людей на нову планету, названу «Веста», оскільки він є новим будинком для багатьох людей. На Весті є кисень та вода, а також ліси, тварини та повноцінні екосистеми».

Скрин посту з ТікТок
Скрин посту з ТікТок