Українці, які найбільше постраждали від повномасштабного вторгнення росії, можуть отримати додаткову фінансову допомогу у розмірі 2220 грн від чеської організації "Людина в біді".

Про це повідомляє пресслужба "ПриватБанку".

Так, зазначена сума розрахована на одну особу і надаватиметься одним траншем протягом трьох місяців до липня 2023 року. Виплата допомоги здійснюватиметься на банківську картку, зареєстровану в Мінсоцполітики через платіжну систему PrivatMoney.

Програма стосується осіб:

  • переміщених із зони бойових дій;
  • які втратили житло;
  • у яких пошкоджено житло;
  • які мешкають поблизу лінії фронту;
  • надають притулок для ВПО.

Зазначається, що грошову допомогу через платіжну систему PrivatMoney з контрольним номером можна отримати у Приват24, ВЗГ, банкоматі у відділенні ПриватБанку або за телефоном 3700 – на картку ПриватБанку.

Варто зазначити, що чеська гуманітарна організація "Людина в біді" (People in Need) розпочала свою роботу в Україні у 2003 році та розгорнула проєкти у 23 областях України з початком повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року.

Популярные статьи сейчас

Забивайте морозилки, пока есть шанс: жизненно важные продукты превращаются в "сокровище"

Секретная жизнь Билли Айлиш поразила всю планету: представить даже трудно

Игорь Ласточкин жестко проехался по Олегу Виннику и Владу Яме: "Дикая дичка"

Сын Потапа открестился и унизил отца: "Я сын Ирины Горовой"

Все новости

Організація допомагає постраждалим від війни, надаючи необхідні продовольчі та промислові товари, засоби гігієни, допомагає у відновленні житла, надає психосоціальну підтримку та грошову допомогу.