У міру наближення новорічних свят, коли багато водіїв готуються до довгих годин у дорозі, пріоритети безпеки та пильності стають критично важливими. Компанія зі страхування фургонів Zego поділилася цінними порадами, які допоможуть водіям зберігати пильність та уникати нещасних випадків у цей напружений сезон.

Цю публікацію розмістили на сайті «mashyna»

Стін Саар, генеральний директор Zego, наголошує на підвищеній активності на дорогах під час свят, роблячи безпеку головним пріоритетом для всіх учасників дорожнього руху. Саар закликає водіїв, особливо тих, хто проводить тривалий час у дорозі, виявляти обережність та приділяти пріоритетну увагу як своїй безпеці, так і безпеці інших.

Поради Zego для водіїв включають таке:

Забезпечте собі гарний нічний сон: потрібен достатній відпочинок перед поїздкою, особливо при від'їзді рано-вранці. Водій, що добре відпочив, більш уважний і зосереджений за кермом.

Популярні статті зараз

"Хлопчик" або "дівчинка"? Як вибрати найсмачніший оселедець до свят

Зеленський звернувся до українців через війну у Ізраілі

Сильний удар по українцям: влада готує несподіваний "сюрприз"

Українцям блокують рахунки за будь-які борги, вже надходять скарги: "Є волонтерські кошти"

Все новости

Робіть короткі перерви: якщо водії починають відчувати втому під час поїздки, Zego рекомендує робити короткі зупинки на станціях технічного обслуговування та робити невелику перерву на сон тривалістю близько 20 хвилин. Це може допомогти водієві освіжитися та підвищити пильність.

Украинские водители. Фото: Акценты
Украинские водители. Фото: Акценты

Дуже важливо звертати увагу на харчування, особливо в холодні дні. Нижчі температури можуть зменшити спрагу, тому перед поїздкою важливо випити достатньо рідини. Хоча вода необхідна, бажано уникати кофеїну та подібних напоїв за дві години до поїздки, оскільки вони можуть призвести до швидкого енергетичного збою. Вибір здоровіших напоїв може допомогти підтримувати стійкий рівень енергії.

Скориставшись цими порадами, водії зможуть зробити дороги безпечнішими та забезпечити більш приємне та безпечне водіння у святковий сезон.

Важливо наголосити, що експерт не рекомендує пити каву перед довгими поїздками.

Нагадаємо, що робити, якщо примерзли двері автомобіля: головні помилки та найкращі поради

Раніше «Акценти» повідомляли, новий етап мобілізації: тепер на фронт підуть усі?

Як повідомляли «Акценти», Позитив показав Потапу, хто справжній чоловік і здивував усю країну: "Пішов у…"