Олену Думу призначили головю АРМА і це викликало багато обурення та зауважень від українців, які не розуміють, чому саме вибір пав на одіозну чиновницю. Або ж це призначення називають аж занадто зрозумілим.

Колишній військовослужбовець та активіст Олег Симороз вважає, що призначення Олени Думи знову пробили дно.

"Чоргове дно з кадрами на топ посаду… Шмагаль таки протягнув на Кабміні призначення головою Національного агентства з розшуку й менеджменту активів (АРМА) заступницю голови Чернігівської ОДА Олену Думу. Під час конкурсу антикорупційні організації застерігали у виборі саме її кандидатури. Із закликами до Кабміну не призначати Думу головою АРМА виступили зокрема Transparency International Ukraine. Посли країн G7 також висловлювали заперечення процедурі, за якою Думу визнали переможцем конкурсу на посаду, але її все одно обрали", - пише Олег Симороз.

Також активіст нагадує, що Олена Дума має дуже неоднозначно репутацію та майже нульовий досвід.

"Дума не компетентна, не досвідчена прислужниця, яка позбулася посади директора Фонду соціального страхування через увага "грубе порушення законодавства про працю". Шикарна біографія. Основні завдання АРМА — розшукувати активи, одержані через корупційні схеми та управляти ними після їхнього арешту, під час судового процесу. Щоб ви собі розуміли суми, за перші пів року після повномасштабного вторгнення РФ АРМА передали арештованого російського майна на понад $1,5 млрд. Одним із найвідоміших активів став ТЦ "Ocean Plaza", який належав компанії, що повʼязують з російським олігархом Аркадієм Ротенбергом", - нагадує Олег Симороз.

Популярні статті зараз

БФ молодіжної ініціативи «Надія» передав допомогу Державній прикордонній службі України

300 тисяч до прибутку за рахунок городу: як казково збагатиться на простому часнику

"Ну, все - прощай схема!" Чимало українців схопилися за голови. Зеленський ухвалив історичне рішення

Сильний удар по українцям: влада готує несподіваний "сюрприз"

Все новости