У містечку Ез, що розташоване за 5 хвилин від Монако, знайшли будинок, який, найімовірніше, володіє олімпійський чемпіон Сергій Бубка разом із дружиною Лілією. Доказом цього може бути, зокрема, припарковане біля маєтку авто Porsche без номерних знаків.

Про це повідомляє "Українська правда".

Джерела УП в бізнесових колах стверджують, що Бубка з'являється в Монако регулярно. В правоохоронних органах виданню повідомили, що він залишив Україну 1 березня 2022 року за спеціальним листом-дозволом і від тоді ще двічі виїжджав за кордон, в останнє – 4 липня минулого року, після чого протягом 15 місяців так і не повернувся.

Вірогідно, що в Монако проживає і родина Бубки. Зокрема, журналісти помітили чоловіка, схожого на його молодшого сина Сергія, який регулярно виїжджає з території маєтка. Відомо, що він виїхав з України за 2 тижні до повномасштабного вторгнення Росії рейсом Київ – Ніцца. Варто зазначити, що старший син Бубки Віталій взагалі не живе в Україні.

Популярні статті зараз

Криптобіржа Plain Chain стала розсадником шахраїв: хто стоїть за сумнівними схемами

Світ попрощався із заслуженим працівником культури України з Книги рекордів Гіннеса: його роботи прикрашають Київ

Просідання цін: традиційний український борщ стає дешевшим

Криза олійно-жирової галузі: чим загрожує українцям високий експорт соняшника

Все новости

"За словами співрозмовників УП в оточенні Бубки, він дуже не хотів стати героєм серії матеріалів про "Батальйон Монако". Можливо, саме тому цей Porsche і стоїть у дворі будинку без номерних знаків, а родина колишнього спортсмена використовує винятково автівки з реєстрацією у Князівстві Монако", – йдеться у розслідуванні.

В розслідуванні нагадали, що нещодавно СБУ відкрила кримінальне провадження щодо можливої допомоги країні-агресору з метою заподіяння шкоди України. Йшлося про журналістське розслідування 3-місячної давнини про те, що компанія Бубки та його брата займається торгівлею пальним на окупованих територіях та в Росії.

Нагадаємо, ТОВ "Фірма "Монблан", засновниками якого є відомий український спортсмен, колишній голова Національного олімпійського комітету та Герой України Сергій Бубка та його брат Василь, отримало перші підряди від терористів "ДНР" та почало постачати їм пальне.