Адже постачальником газу для мережі заправок "Газ Актив" виступає російське ТОВ "Райнстон Трейдінг", власниками якого виступають бізнесмени громадяни РФ: Максим Дехтяр та Микола Ольшанський.

Мережа АГЗП "Газ Актив" налічує близько 40 об'єктів в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях. Згідно з даними держреєстрів, власником мережі є одеський підприємець молдавського походження Дмитро Бузаджі. Директором вважається Володимир Глуган. Бізнесмену також належить компанія «Енергоімпекс», яка займається оптовою закупівлею та реалізацією нафтопродуктів та газу.

Нагадуємо, 2021 року співробітники ГУ Державної податкової служби (ДПС) та управління стратегічних розслідувань (УСР) департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції в Одеській області встановили роботу 11 АГЗС без наявності ліцензії на роздрібну торгівлю паливом. Загалом за результатами проведених спільних заходів до суб'єкта господарювання застосовано 2,8 млн. штрафних санкцій. Тим не менш, мережа нелегальних АГЗС продовжує свою роботу в регіоні, а громадянин Молдови Дмитро Бузаджі знайшов нових покровителів із числа одеських правоохоронців, щоб не платити податки та мати можливість далі продавати газ із РФ на одеських заправках.

Популярні статті зараз

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

БФ молодіжної ініціативи «Надія» передав допомогу Державній прикордонній службі України

Росіяни тішаться кровопролиттю в Ізраїлі

Володимир Манукян: як кримінальний авторитет часів Януковича побудував бізнес на спекуляції та вимаганні

Все новости

Варто зазначити, що Дмитро Бузаджі має безліч компаній, а в його фірмі ТОВ «Енергоімпекс» раніше проводилися масові обшуки із залученням структур СБУ.

Окрім несплати податків та продажу газу з РФ, компанії Дмитра Бузаджі дуже часто беруть кредити у контрагентів, які не поспішають віддавати, а гроші виводяться до Молдови, за фіктивними контрактами.

Нагадаємо, раніше низка українських підприємців уже зіткнулася з шахрайськими діями молдавських господарів мережі газових заправок “Газ Актив” Дмитра Бузаджі та за стягненням боргів змушені були звертатися до судів.