На Закарпатті прокурор Юрій Варга, що став об'єктом юридичної відповідальності через домагання до студентки-практикантки та алкогольне сп'яніння, утримує 2 мільйони гривень готівкою та користується автомобілем тещі.

Інформацію цю отримала редакція 368.media, аналізуючи його декларацію за 2022 рік, яку він представив у 2024 році.

Виявилося, що Варга та його дружина Людмила мають по 1 мільйону гривень готівкою кожен. Зокрема, прокурор з 2014 року користується автомобілем тещі Алли Сабов – Toyota Camry (2014). Слід відзначити, що, незважаючи на можливість отримання службового автомобіля, прокурор вибрав особистий.

Щодо нерухомості, дружина Людмила має на своє ім'я будинок в Ужгороді (95,1 кв. м) та земельну ділянку в Міжгір’ї. Мати прокурора, Марія Варга, володіє житловим будинком (144 кв. м) та ділянкою (766 кв. м) у місті Хуст.

Варга та його дружина скористалися можливістю безкоштовного користування цією власністю. Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) наразі не розпочало новий аудит прокурора, проте, ураховуючи численні порушення Варги, це надзвичайно важливо.

Популярні статті зараз

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

Загальна мобілізація та повістки: усі українці отримають електронний код, тепер не сховатися

Чоловік заявив, що прийшов з 2671 року і зробив моторошне попередження: це все станеться влітку

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости