Президент України, уряд почали звертати увагу на журналістські розслідування, які викликають великий резонанс в суспільстві, на висновки міжфракційного депутатського об’єднання «За техногенну та екологічну безпеку в паливно-енергетичному комплексі, залізничному і трубопровідному транспорті України», яке піклується про наших громадян, дітей і вимагає від органів державної влади та місцевого самоврядування забезпечити цивільний захист населення, впровадити системи оповіщення.

Як вже писали ЗМІ за висновками ООН, ювенальних прокурорів війна в Україні вже принесла більше 600 дітей вбитими і 1420 пораненими, а мирних громадян вбитими та пораненими більше 25 000 і всі ці трагедії сталися далеко від фронту на підконтрольних уряду України територіях, саме за відсутності систем оповіщення.

В рубриці «Голови ОВА саботують впровадження національної програми систем оповіщення населення», в лютому місяці, ЗМІ розповідали, що саме за відсутності цивільного захисту населення в Запорізькій області, Президент звільнив голову ОВА та призначив на його місце Івана Федорова.

Після публікації «ЗМІ поставили життєвоважливе питання: чи забезпечить Артюх цивільний захист сумчан?» Президент звернув увагу на депутатські звернення міжфракційного депутатського об’єднання «За техногенну та екологічну безпеку в паливно-енергетичному комплексі, залізничному і трубопровідному транспорті України», щодо негативного стану цивільного захисту населення, відсутності систем оповіщення. Адже за період війни загинуло і поранено 420 сумчан, в тому числі дітей.

В недалекому майбутньому очільника ОВА Артюха В. М. звільнять з посади, так як він не справився з покладеними на нього обов’язками.

Популярні статті зараз

Колаборант-утікач Костя Калоша (Костянтин Бедовой) назвав бійців 3 ОШБ гвалтівниками, катами і вбивцями

Микола Томенко вказав на цинізм під час війни: "Досі жодна фракція не відмовилася від бюджетних мільярдів на свій піар"

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

Добкін вже зняв військову форму і повернувся до улюбленої справи: махати кадилом московських попів

Все новости

Також журналісти обіцяють уважно стежити, як органи державної влади, місцевого самоврядування виконують чинне законодавство в сфері цивільного захисту населення.