Наречена командира-добровольця Дмитра "Да Вінчі" Коцюбайла, українська парамедикиня Аліна Михайлова зізналася: у день загибелі свого коханого вона їхала рятувати важкого "трьохсотого" й відчувала, що цей поранений - її коханий. Вона дуже переживала і навіть сумнівалася, що зможе надати близькій людині допомогу. Коли їй підтвердили, що поранення отримав саме "Да Вінчі", то, як сказала Михайлова, у неї "закінчилося все життя".

Події того фатального дня парамедикиня описала в інтерв'ю Front 18. Буквально за 30 хвилин до російського обстрілу "Да Вінчі" написав своїй дівчині СМС, питав, як у неї справи і чи все нормально. Наречена попросила воїна бути обережним.

"Нам вивозять його на каталці. Я це тільки бачу... Я просто... У мене, звичайно, починається істерика, я починаю бити ногами цю машину, я починаю бити "Капусту" (позивний побратима Коцюбайла. – Ред.). Тому що у "Да Вінчі" просто опущені руки, він повністю непритомний", – згадала жінка.

За декілька хвилин парамедикиня прийшла до тями й усвідомила, що не може не спробувати врятувати воїна. Евакуаційна машина вже їхала, тож Михайлова пролізла з переднього сидіння до каталки через вікно, хоч і була в повній амуніції.

Популярні статті зараз

У цих областях терміново посилили мобілізацію: призову не уникнути

Всім доведеться пройти: пенсіонерів попередили про важливу процедуру

У новий рік без копійки у кишені: українців масово позбавлять виплат із 1 січня

Пенсіонерів ощасливили до Нового року: приємний сюрприз чекає на кожного

Все новости

Анестезіолог заспокоював її словами: "Це не те, що ти думаєш!" Але, як згадала Михайлова, у неї тремтіли руки, коли вона готувала препарат. Вона попросила вивести пульс і тиск пораненого на монітор. "І ми підключаємо цей монітор – а там нуль показників... Я на нього дивлюся, кажу: "Марику, робіть що-небудь!" Він його заінтубував і не міг підключити кисень, тому що в нього була розірвана трахея", – розповіла парамедикиня.

Українка плакала, коли згадувала те, що було далі. Вона сказала, що "Да Вінчі" був весь у крові, вони намагалися застосовувати кисневий мішок, але це не допомогло, і вона вперше в житті читала молитву "Отче наш". Парамедикиня заявила, що щодня згадує ті події. "Я нікому не побажаю так прощатися зі своєю коханою людиною", – сказала вона.