Відомо, що Шевченківський районний суд Києва 3 квітня виніс вердикт майору, який у нетверезому стані збив трьох дівчат першого курсу. Порушник є працівником у військово-медичній академії та визнаний винним у порушенні правил дорожнього руху, що спричинило тяжкі тілесні травми.

Відповідну інформацію надали на порталі «obozrevatel»

Ще влітку 2020 року сталася ця жахлива трагедія у військового коледжу, через що дві студентки втратили по одній нозі, а третя отримала серйозні проблеми з двома ногами.

Суд визнав Володимира Холодного винним та засудив його до позбавлення волі на 6 років, також його позбавили прав на 3 роки. Крім цього, злочинця зобов'язали виплатити 249 тисяц гривень військовому шпиталю за лікування першокурсниць.

Володимир Холодний
Володимир Холодний

Популярні статті зараз

Банк раптово заблокує вашу картку: як не втратити доступ до своїх грошей

Настя Каменських засвітила животик і натякнула на цікавий стан: вагітність – причина розлучення?

Терміново забивайте холодильники та полиці: найголовніші у світі продукти скоро стануть "розкішшю"

Пенсій та соцвиплат більше не буде? Зеленський зробив тривожну заяву

Все новости

Щодо самого злочину, то аварія сталася на Зоологічній вулиці 25 серпня 2020 року. Саме в цей день три дівчата-студентки йшли отримувати військову форму після складання іспитів, що набуло трагічного обігу.

На той момент майор Володимир був за кермом Toyota Prius та зніс курсанток, яким тоді було по 23 роки. Важливо зауважити, що ця аварія ніяк не є нещасним випадком, оскільки потерпілі та свідки стверджують, що п'яний майор на авто спочатку лякав дівчат, а потім зробив кілька спроб наїзду. Так, у результаті він наїхав на дівчаток так, що вони зламали ноги об сходи, на яких ховалися від автомобіля нетверезого майора.

Володимир Холодний
Володимир Холодний

Тетяна Ніколаєва та Олександра Гуй, які виявилися постраждалими, на превеликий жаль, втратили по одній нозі. Третя постраждала – Галина Ніколін отримала переломи двох ніг.

Крім цього, відомо, що в крові у майора Володимира Холодного було виявлено 2,9 проміле алкоголю.