Хлопчика привезли спочатку до однієї обласної лікарні, а згодом до столиці, але він, на жаль, помер. Батьки залишили питання, на які вони досі не отримали відповіді.

Про це повідомили ТСН. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом смерті дитини.

За словами батька загиблого хлопчика, який був єдиною дитиною у сім'ї, трагедія сталася 10 березня у Вишневому. Того дня дружина Віталія та 6-річний Єгор пішли на дитячий майданчик, бо дитина хотіла сісти на гойдалку.

Гойдалка під Києвом вбила дитину
Гойдалка під Києвом вбила дитину

"Гойдалки розраховані на п'ять місць. На ній вже каталися три дівчинки. У момент, коли моя дитина підійшла, гойдалка вдарила його по голові. Моя дружина Христина була поряд із сином. Вона відразу викликала швидку допомогу. Медики прибули дуже швидко, приблизно за 4 хвилини", – розповів чоловік.

Популярні статті зараз

У вас заберуть останні гроші: українців терміново попередили

Банк раптово заблокує вашу картку: як не втратити доступ до своїх грошей

Всім доведеться пройти: пенсіонерів попередили про важливу процедуру

У новий рік без копійки у кишені: українців масово позбавлять виплат із 1 січня

Все новости

Медики "швидкої" після огляду одразу запропонували госпіталізувати хлопчика до Києва до лікарні на вулиці Підвисоцькій. Вони зв'язалися зі своїм диспетчером, але він наполягав на тому, що дитину треба везти до Боярки, до дитячої обласної лікарні.

"Бригада була змушена виконати вказівку диспетчера", – додав батько хлопчика.

До Боярки постраждалу дитину довезли через 40-50 після отримання травми. Хлопчика на каталці відвезли до приймального відділення, але отримали відмову від госпіталізації. За словами тих, хто відмовляв, у штаті лікарні на той момент не було спеціалістів, які б могли надати допомогу відповідно до характеру отриманої травми.

Гойдалка під Києвом вбила дитину
Гойдалка під Києвом вбила дитину

Тільки після цього медики відвезли хлопчика до Києва, і лише через півтори години після травми він був у лікарні на Підвисоцького.

"Тут йому зробили комп'ютерну томографію. Я вже туди приїхав сам. Нам із дружиною сказали, що дитина житиме і що життєво важливі елементи мозку не постраждали. Необхідно тільки дістати залишки кістки черепа, яка ввімкнеться всередину черепної коробки. лікар-жінка, вона сказала , що стабілізують стан нашої дитини. Повідомила, що необхідне оперативне втручання, буде операція. Мовляв, все нормально, дитина житиме. А вже за чотири години до нас вийшли і сказали, що наш хлопчик помер", – розповів Віталій.

Батько наголосив, що коли хлопчика везли до столиці, то він був у свідомості та міг відповісти одним словом на запитання. Чоловік додав, що у нього залишилися питання, на які досі немає відповіді.

Перше - конструкція гойдалок, яка дуже масивна і може вбити навіть дорослого. Друге – рішення диспетчера щодо госпіталізації дитини до Боярки. Той мав знати, що в лікарні на той момент не було необхідних спеціалістів, які б могли надати відповідну допомогу.

Гойдалка під Києвом вбила дитину
Гойдалка під Києвом вбила дитину

І третє – це "чотири години відбувалися якісь дії у лікарні на Підвисоцького". Було зроблено не судово-медичну експертизу, а експертне дослідження.

"Нам так і не надали відповіді на запитання: чи є якісь огріхи в діях лікарів під час операції, чи їх немає. Просто написали у висновку, що дитина вдарилася головою і померла", – резюмував батько хлопчика.