У мережі оприлюднили досить цікаву та досить тривожну інформацію щодо населення в Україні. Справа в тому, що з початку повномасштабного вторгнення РФ до України виїхало чимало українців за кордон. Однак зараз в Україні перебуває менше 30 мільйонів людей, а рівень офіційного працевлаштування впав до критичного. Про це повідомляється на сторінці «Український інститут майбутнього» у Facebook , посилаючись на нові дослідження.

«Населення України зараз – 29 млн людей: дослідження Українського інституту майбутнього. 8,6 млн українців виїхали за кордон і не повернулися в країну з початку повномасштабного вторгнення рф. Працюють лише 9,1-9,5 млн українців, а якщо відняти бюджетників, залишається близько 6-7 млн осіб. Вони і є «упряжка», яка везе на собі інших – 22-23 млн осіб», - підписано публікацію у соціальній мережі.

Скрин публікації з Facebook
Скрин публікації з Facebook

Крім цього, повідомляється про те, що якщо нічого не зміниться, ситуація повністю вийде з-під контролю в планах пенсійних виплат. Це все пов'язано з тим, що пенсіонерів може бути у рази більше, ніж працевлаштованих українців.

«Якщо нічого не змінювати, у перспективі кількох років пенсіонерів в Україні буде вдвічі більше, ніж працюючих», - попередили мешканців України.

Популярні статті зараз

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

Бійця, який втратив ноги, відмовились селити у квартиру: "Не хочу, щоб жив інвалід"

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

Наталія Дегтярьова та Тетяна Бутковська: хто допомагав гральному бізнесу ухилятися від сплати податків

Все новости

Варто визнати, що це досить тривожна статистика. До того ж, є відомості про те, що українські жінки за кордоном почали офіційно там працевлаштовуватися. Експерти вважають, що якщо повернеться бодай половина українських біженців, то це вже буде добре.