У мережі з'явилася важлива інформація для тих українців, які залишили територію України до початку жахливої ​​та кривавої війни. Зараз йтиметься про чоловіків, для яких є повідомлення з цієї нагоди.

Як відомо, є чимало українців, які поїхали за кордон до початку або першого дня повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Так от, такі люди, а найчастіше чоловіки, ставлять дуже цікаве питання: чи чекає їх покарання по поверненню на Батьківщину.

Справа в тому, що деякі люди вважають, що чоловікам, які залишили Україну, нічого не буде. Проте є й така категорія людей, яка вважає, що їм буде виписано штраф, чи ще щось гірше.

Граница. Фото: скриншот YouTube-видео.
Граница. Фото: скриншот YouTube-видео.

Зазначається, що, за словами юристів, чоловікам, які виїхали з України до початку війни чи першого дня вторгнення, нічого не буде. До початку війни жодних обмежень на виїзд з країни не було, а в перший день вторгнення РФ ще не було закону про те, що чоловіки віком від 18 до 60 років не можуть їхати за кордон.

Популярні статті зараз

Микола Томенко вказав на приватний університет Ківалова як головну кузню майбутніх прокурорів та слідчих: "Погоджено і затверджено МОН?"

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

БФ молодіжної ініціативи «Надія» передав допомогу Державній прикордонній службі України

Російський слід VBet. Що пов'язує вірмен з BetConstruct та власника українського Forbes

Все новости

Також було сказано, що жодної адміністративної і тим більше кримінальної відповідальності у таких випадках не варто очікувати.

Граница. Фото: Reuters
Граница. Фото: Reuters

Юристи запевняють, що карати можуть лише у тому випадку, якщо чоловік з України вчинив правопорушення чи провину під час перетину кордону нашої держави.