Мешканців України вже неодноразово попереджали про те, що спеціальна група чиновників із законопроекту №8041 дійшла певного висновку. Як повідомляється, наразі є спеціальні критерії, згідно з якими обиратимуть платників для проведення податкових перевірок.

Окрім цього, народний депутат Ніна Южаніна заявила, що люди, які сплачують єдині податки першої та другої групи, отримають продовження мораторію на проведення податкових перевірок. Він триватиме ще деякий час.

Бизнес ждут новые проверки. Фото: скриншот youtube
Бизнес ждут новые проверки. Фото: скриншот youtube

«Крім того, на мою вимогу мораторій стосуватиметься не лише періоду з 24.02.2022 року, а й з 01.01.2022 року (якщо до засідання комітету не передумають). Велику «користь» для бюджету ці півтора місяці навряд чи принесуть, а ось підприємці внаслідок невключення зазначеного періоду до перевірених позбудуться зайвого головного болю», - повідомляє український чиновник.

Налоги для украинцев. Фото: скриншот Youtube-видео
Налоги для украинцев. Фото: скриншот Youtube-видео

Популярні статті зараз

Микола Томенко вказав на приватний університет Ківалова як головну кузню майбутніх прокурорів та слідчих: "Погоджено і затверджено МОН?"

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

Віталій Хомутиннік: кримінальний шлях до успіху стартапера та олігарха

"Обезьяна редкой породы": звезда Instagram Настя Покрищук в одних трусах испугала турков своим изуродованным лицом

Все новости

Варто зазначити, що у військовий стан було введено масу «поблажок» для українців. Однак останнім часом усі ці «бонуси» починають скасовувати, і багато чого повертається на довоєнний рівень. Це все говорить про те, що українцям може бути ще важче.