З'явилася інформація про те, що з початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України десятки тисяч українців вирушили на фронт. Однак до лав Збройних сил України надходять не лише чоловіки, а й жінки. Так, українські жінки є на передовій, і їхня кількість може ввести у ступор.

Справа в тому, що командувач Об'єднаних Сил генерал-лейтенант Сергій Наєв вирішив відправитися в соціальну мережу, щоб повідомити дивовижну інформацію. За його словами, у ЗСУ вже є чимала кількість жінок.

«З початку повномасштабного вторгнення в Україну російських окупаційних військ, до лав Збройних Сил України, за власним бажанням було призвано понад 11 тис. жінок. З першого дня війни жінки нарівні з чоловіками стояли у чергах до територіальних центрів комплектування, щоб приєднатися до захисту Батьківщини», - повідомляє командувач Об'єднаних Сил.

Також він повідомив, що зараз у Сухопутних військах проходить службу понад 16 тисяч українок, у Повітряних силах – від 7 тисяч жінок, у Військово-морських силах приблизно 2 тисячі, навіть у Десантно-штурмових військах є українки – близько 1 тисячі осіб. Також у Силах територіальної оборони можна нарахувати понад 3 тисячі жінок. Однак це далеко не все, оскільки є й інші складові сили оборони України.

Популярні статті зараз

"Хлопчик" або "дівчинка"? Як вибрати найсмачніший оселедець до свят

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

Наталія Дегтярьова та Тетяна Бутковська: хто допомагав гральному бізнесу ухилятися від сплати податків

Володимир Манукян: як кримінальний авторитет часів Януковича побудував бізнес на спекуляції та вимаганні

Все новости