Військовий стан в Україні триває. У зв'язку з цим з'явилося нове оголошення, в якому йдеться про те, що чоловікам у столиці України необхідно з'явитись у військкомати протягом 10 днів. Ця заява була оприлюднена 22 червня.

Про це повідомляється в мережі, посилаючись на нові документи, присвячені мобілізації в Україні.

«Загальна мобілізація: у Києві чоловікам треба з‘явитись у військкомати у 10-денний термін. Вимога стосується усіх військовозобов'язаних, які раніше не отримували персональних повісток або мобілізаційних розпоряджень. Також заборонено змінювати місце проживання без дозволу ТЦК», - повідомляється у мережі.

Мобілізація в Україні, видача повісток
Мобілізація в Україні, видача повісток

Однак це далеко не все, оскільки є уточнення, що ця процедура проводитиметься лише в одному з київських районів. Але є велика ймовірність того, що це торкнеться й решти столиці України.

Популярні статті зараз

Микола Томенко вказав на приватний університет Ківалова як головну кузню майбутніх прокурорів та слідчих: "Погоджено і затверджено МОН?"

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

"Ну, все - прощай схема!" Чимало українців схопилися за голови. Зеленський ухвалив історичне рішення

Дарницький воєнком Руслан Тригуб, який п'яним лазив та ганьбився, продовжує очолювати ТЦК

Все новости

«У документі говориться лише про Оболонський район столиці, але це ж саме може бути і в інших районах міста. Основна мета цього наказу – повторне оповіщення військовозобов’язаних для їх подальшої явки до ТЦК для уточнення їхніх військово-облікових даних», - продовжили в мережі.

Крім цього, полковник СБУ вже говорив про те, що є ймовірність того, через війну в Україні, що затягується, знижуватимуть призовний вік. Так, цілком імовірно, що почнуть мобілізувати молодих людей з 23, або навіть з 20 років. Такий сценарій є реальним, якщо війна затягнеться ще на більший термін.