В Україні триває мобілізація та йде військовий стан. У зв’язку з цим начальник Харківського обласного ТЦК Володимир Арап розповів, кого можуть примусово мобілізувати вже наступного місяця.

Володимир Арап каже, що наразі можна спостерігати дефіцит серед певних спеціальностей. Також у військкоматах мобілізують усіх чоловіків незалежно від їхнього бажання та досвіду.

Крім цього, є серйозний дефіцит серед танкістів та артилеристів. Однак у такому разі краще мати досвід строковика.

«У рамках загальної мобілізації ми зобов'язані здійснювати заходи щодо заклику громадян України, за винятком окремих випадків, незалежно від їхнього бажання. Ти громадянин України і маєш зробити все, що залежить від тебе для захисту її незалежності та суверенітету», –
каже голова Харківського обласного ТЦК.

Вручення повістки
Вручення повістки

Популярні статті зараз

Микола Томенко вказав на приватний університет Ківалова як головну кузню майбутніх прокурорів та слідчих: "Погоджено і затверджено МОН?"

Зеленський звернувся до українців через війну у Ізраілі

Росіяни тішаться кровопролиттю в Ізраїлі

Володимир Манукян: як кримінальний авторитет часів Януковича побудував бізнес на спекуляції та вимаганні

Все новости

Також він наголосив на тому, що українців закликають виключно після відповідної підготовки.

«Особовий склад має призиватися придатним за станом здоров'я, відповідно тут пріоритет надається молодшим категоріям військовозобов'язаних. А щодо фахівців – у ЗСУ виникають потреби у комплектуванні різними спеціальностями», – продовжив Володимир Арап.

Ця ситуація склалася тому, що путінські окупанти не збираються залишати територію України, а військові дії продовжуються.