Курячі яйця — один із найкорисніших і найпопулярніших у раціоні продуктів. Дієтологи рекомендують їсти яйця у вареному вигляді, і найкраще – з рідким жовтком. Фахівці розповіли скільки і як можна зберігати варені яйця, щоб вони були безпечними для вживання.

Як стало відомо, варені яйця псуються набагато швидше, ніж сирі. При кімнатній температурі їх можна зберігати лише 12 годин у зимовий період і не більше 10 годин влітку.

У холодильник сирі яйця можна зберігати 2-3 місяці. А ось варені яйця фахівці радять зберігати у холодильнику не довше 3-5 днів.

Отже, щоб сирі яйця зберігалися довше, перш ніж класти їх у холодильник, потрібно обов'язково помити в содовому розчині.

Варені яйця не рекомендується зберігати у пластикових контейнерах та пакетах, тому що в такому разі порушується циркуляція повітря та продукт швидше зіпсується. Будь-яке пошкодження, навіть невелика тріщина, багато разів скорочує термін зберігання.

Популярні статті зараз

Пенсіонерам краще це знати: головні помилки при підвищеному тиску

Всім доведеться пройти: пенсіонерів попередили про важливу процедуру

Дуже потужна грошова допомога: виплатять по 50 тисяч гривень

У новий рік без копійки у кишені: українців масово позбавлять виплат із 1 січня

Все новости

Після варіння ретельно витріть шкаралупу, перевірте, щоб вона не була пошкоджена, і покладіть яйця в тарілку. Потім поставте у холодильник.

Варені яйця краще з'їдати за перші 4 дні. Яйця варяться 5 хвилин, тому краще перед їдою зварити собі свіже яйце, ніж переживати, чи придатне до вживання зварене кілька днів тому.

Це важливо: Як перевірити свіжість яєць. Один із популярних способів перевірити сире яйце на свіжість домашніх умов – розкрутити його на плоскій поверхні. Тухле яйце — так само, як і круто зварене, — обертатиметься довго, а ось свіже яйце досить швидко зупиниться.