Як відомо останні роки премʼєр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху вибудував так звані «особливі та братські» відносини з Путінською росією. Він брав участь у всіх заходах «русского міра» від Путіна, включно із так званим урочистим, пропагандистським маршем «Безссмертный полк».

А тепер делегацію ХАМАС… радо приймає і веде перемовини про співпрацю з ним Міністерство закордонних справ Путінської Росії?!

Нагадаю, що батько нинішнього премʼєр-міністра Ізраїлю Беньяміна Нетаньяху - Бенціон Нетаньяху, професор історії, який народився в Польщі та був особистим секретарем одного із ідеологів сіонізму Володимира Жаботинського.

Саме того Володимира (Зеєва) Жаботинського, який переконував у необхідності спільних дій українців та євреїв у боротьбі за власні національні незалежні держави та проти російського імперіалізму й шовінізму.

Саме того Володимира (Зеєва) Жаботинського, який підписав угоду із представниками уряду УНР в екзилі про створення при війську УНР єврейської жандармерії та на критику щодо тісної співпраці із українським національно-визвольним рухом відповідав:

Популярні статті зараз

Колишній директор скандального ресторану "Велюр" Миколи Тищенка раптово став мільйонером

"Слів немає, одні матюки": мінімальна пенсія в Україні заморожена

Актора Остапа Ступку хочуть реально посадити до в'язниці: скільки йому "світить" та за що

У вас заберуть останні гроші: Пенсійний фонд терміново всіх попередив

Все новости

«Я пишаюся…роллю, яку я відіграв під час час оборони Єрусалима. Але ще більше я пишаюся угодою з Петлюрою, дарма, що з неї нічого не вийшло. І коли я помру, ви можете написати на моїй могилі:

«Це людина, що підписала угоду з Петлюрою».

Вивчаємо історію й не повторюємо історичних помилок минулого!

П.С. БІБІ - так в народі, по-доброму, називають в Ізраїлі свого премʼєр-міністра Беньяміна Нетаньяху.