02 грудня 2023 року працівники Державної екологічної інспекції Центрального округу під час проведення заходів щодо виявлення та запобігання адміністративним правопорушенням виявили осіб, які полювали без відповідних дозвільних документів на Полтавщині.

А саме: в межах мисливських угідь ГО МР «Артеміда» на околиці села Лівобережна Сокілка Полтавського району 10 чоловіків, в тому числі серед них були і особи зі штату єгерів, озброєних мисливськими рушницями, здійснювали вибірковий діагностичний відстріл лисиці червоної для проведення державної ветеринарно -санітарної експертизи без відповідного дозволу Держлісагентства України, що є порушенням ст.14 та ст.32 Закону України «Про мисливське господарство».

На місці події інспекторами Держекоінспекції Центрального округу на порушників були складені протоколи про адміністративне порушення за ч.1 ст.85 Кодексу України про адміністративні правопорушення та викликано наряд поліції для вжиття заходів реагування.

На момент виявлення факту порушення мисливці не встигли вполювати здобич. Своєчасні та оперативні дії працівників Інспекції попередили нанесення шкоди тваринному світу.

Популярні статті зараз

Питання цивільного захисту населення розглянули на нараді Президента з обласними керівниками

Інспектори Держекоінспекції на Рівнещині вперше з початку дії воєнного стану проводять перевірку якості пального

На Переяславщині вп’яте відтворили зажинки: цього разу до обряду долучилися військовослужбовці

К Александру Эллерту на свидание? Ксения Мишина разделась догола и побрила свою ...

Все новости