Дивні та незбагненні шляхи політичних іновацій від нинішньої влади?! Це ж треба додуматися в розпал війни знову реанімувати давню ідею ПРОРОСІЙСЬКИХ політиків про узаконення подвійного (множинного громадянства).

Нагадаю, що законопроекти про легалізацію подвійного громадянства в 2015 році зареєстрував Вадим Рабінович з тодішнього Опозиційного блоку, а в 2017 році Андрій Артеменко - з Радикальної партії. Як відомо обох депутатів позбавили мандатів і громадянства (Артеменка - Порошенко, а Рабіновича - Зеленський), як прихильників і пропагандистів політики путінської Росії.

Як бачимо, сумний парадокс в тому, що чергова спроба узаконення нинішньою владою разом із УКРАЇНСЬКИМ громадянством угорського, румунського, ізраїльського… громадянства є лише повтором проекту колишніх депутатів, яких влада назвала ЗРАДНИКАМИ України.

Більш за те, Конституційний Суд України відкрив впровадження та розглядає Великою палатою від 27.04.2023 року конституційне подання 99 депутатів щодо офіційного тлумачення статі 4 Конституції України в аспекті положення, що в Україні існує ЄДИНЕ ГРОМАДЯНСТВО. Йдеться саме про визнання неконституційними спроби президентським чи депутатськими законопроектами легалізувати подвійне (множинне) громадянство.

Звісно не хочеться навіть думати, що чергова спроба під прикриттям турботи про мільйони патріотів-діаспорян повʼязана із набуттям чинності з 1 січня 2024 року норми про право купівлі фізичним та юридичним особам по 10 000 га землі с/г призначення.

Популярні статті зараз

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

Світ попрощався із заслуженим працівником культури України з Книги рекордів Гіннеса: його роботи прикрашають Київ

"Скандал у Сільпо": українець звинуватив мережу у торгівлі гуманітарною допомогою

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости

(Нагадаю, що національне законодавство забороняє таку купівлю землі НЕ ГРОМАДЯНАМ України).

І, звісно, це не повʼязано із бажанням влади збільшити кількість майбутніх виборців закордоном, бо там традиційно активніше голосують за владу і провладного кандидата в Президенти.

І точно влада не хоче допомогти другу Путіна Орбану збільшити кількість громадян Угорщини в Закарпатті, щоб актуалізувати тему Угорської автономії в Україні?

ТОДІ НАВІЩО?

Якщо вже йдеться про пошук якось популярного у народі рішення влади, то пропоную позбавити НАРЕШТІ депутатських мандатів майже 4 тисячі представників заборонених партій медведчука-сальдо-шарія…

І не чіпайте КОНСТИТУЦІЙНИЙ ПРИПИС про ЄДИНЕ ГРОМАДЯНСТВО в УКРАЇНІ!