Всі фізичні особи-підприємці зобовʼязані подавати декларації в строки, передбачені чинним законодавством України. Навіть якщо у ФОП немає об'єкта оподаткування, доходів, що підлягають декларуванню, все рівно потрібно подавати нульові звіти. Податкова не має змоги перевірити, чи ФОП отримував/не отримував доходу у звітному періоді чи просто забув подати звіт, тому звіти потрібно подавати завжди.
Подану інформацію податкова може звірити тільки провівши камеральну перевірку. За не подання або несвоєчасне подання платником податків податкової звітності передбачена фінансова відповідальність у вигляді штрафних (фінансових) санкцій.
Якщо за звітний період ви не мали доходу і вам потрібно подати нульову звітність ФОП, вам слід дотриматися вимог податкового законодавства. Зазвичай для цього потрібно подати відповідну декларацію, вказавши нульовий дохід за звітований період.
Сплата єдиного податку для ФОП пов'язана з розміром їхнього доходу.
ФОП 1-2 групи сплачують фіксований розмір єдиного податку в залежності від обраної групи.
Повістки поштою: коли чекати листа від ТЦК, хто визначає адресатів
Ситуація з системами оповіщення досі незадовільна: хто понесе відповідальність
Безкоштовний відпочинок у Карпатах: українці можуть насолодитися розкішною тишею за "просто так"
Вот это гибкость: Тина Кароль показала необычную позу в постели, Дан Балан оценил бы
ФОП 3 групи сплачують єдиний податок в залежності від обсягу задекларованого доходу за звітний податковий період та обраної ставки оподаткування.
Якщо ви не мали доходів протягом певного податкового періоду, наприклад, у конкретному кварталі чи році, то зазвичай не потрібно сплачувати єдиний податок. Крім єдиного податку фізичні особи-підприємці також мають сплачувати Єдиний соціальний внесок при наявності найманих працівників.