У світлі недавніх подій, що супроводжують російську агресію, Держекоінспекція підрахувала нові дані, які дозволяють нам глибше проникнути в розміри та наслідки екологічного кризу, що виник в результаті збройної агресії Російської Федерації.

Ці дані, представлені у щотижневій інфографіці Держекоінспекції, розкривають знищені екосистеми, забруднення водних ресурсів та руйнування інфраструктури, які стали об'єктом атак.

За допомогою цієї оновленої інфографіки фахівці Держекоінспекції прагнуть точно відобразити реальні збитки, завдані природі та довкіллю через воєнні дії. Втрати екосистем, включаючи лісові масиви та біорізноманіття, порівнюються з об'ємом забруднення водних ресурсів, а руйнування інфраструктури визначає рівень екологічної катастрофи, яку вибухи та обстріли принесли в дані регіони.

Ці нові дані надають нам можливість краще розуміти руйнівні наслідки воєнної дії на навколишнє середовище та наголошують на важливості подальшої роботи у сфері екологічного відновлення та врегулювання.

Популярні статті зараз

Геннадій Вацак: любитель московських попів придбав найдорожчу автівку під час війни

Нова масова гуманітарна допомога: як отримати незалежно від статусу та місця проживання

Українців закликають готуватися до блекаутів

Допомога для українців у травні: кому терміново потрібно звернутися із заявою

Все новости