З 22 по 28 березня 2024 року територіальними та міжрегіональними територіальними органами Державної екологічної інспекції України проведено 270 заходів контролю у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів, складено 369 протоколів про адміністративні правопорушення.

Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 76 тис. грн. До Державного бюджету стягнуто 83 тис. грн. За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 17 млн 398 тис. грн. Загальна сума пред’явлених претензій та позовів складає 4 млн 923 тис. грн. Стягнуто збитків у добровільному та примусовому порядку на суму 2 млн 31 тис. грн.

Найбільш резонансними за порушенням вимог природоохоронного законодавства стали Дніпропетровська Львівська та Чернігівська області.

Інспекцією Придніпровського округу проведено розрахунок збитків на суму 14 млн 242 тис. 205 грн. за забруднення земельних ресурсів водами невідомого походження, а саме земельної ділянки з північно-східної сторони відстійника шахтних вод насосної станції «Шахтарська» КП «Кривбасводоканал» та з південної сторони від р. Саксагань. Готуються матеріали для передачі до правоохоронних органів.

Популярні статті зараз

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

Зеленський звернувся до українців через війну у Ізраілі

Безкоштовний відпочинок у Карпатах: українці можуть насолодитися розкішною тишею за "просто так"

Володимир Манукян: як кримінальний авторитет часів Януковича побудував бізнес на спекуляції та вимаганні

Все новости

Інспекцією у Львівській області направлено позов до Господарського суду

Львівської області про відшкодування збитків, КП «Стрийводоканал» на суму 1 млн 272 тис. 773 грн., заподіяних навколишньому природному середовищу внаслідок наднормативного скиду зворотних (стічних) вод з очисних споруд у річку Стрий, що призвело до забруднення поверхневих вод.

Інспекцією у Чернігівській області пред’явлено претензію Новобілоуській сільській раді Чернігівського району на суму 1 млн 913 тис. 93 грн. за незаконну рубку дерев, в межах гідрологічного заказника місцевого значення «Струга», на землях Рудківського старостинського округу Новобілоуської територіальної громади Чернігівського району.