20 квітня, в Україні відбулась еко акція "Шевченко єднає Україну".

Державна екологічна інспекція України на чолі з Ігорем Зубовичем, спільно з Міністром захисту довкілля та природних ресурсів України Русланом Стрільцем, очільником ЕкоКомітету Олегом Бондаренко та його заступницею Оленою Криворучкіною, взяли участь у висадженні алеї з 27 дубів у Національному природному парку «Голосіївський». Ці дуби символізують кожну область України, включаючи Автономну Республіку Крим, місто Київ та Севастополь.

Нагадаємо, що ця ініціатива є частиною програми Президента "Зелена країна", спрямованої на підтримку екологічної свідомості та збереження природи в Україні.

Ця акція пройшла у всіх областях України, відзначаючи єдність та спільні зусилля кожного регіону у висадженні алеї з сіянців дуба Тараса Шевченка. Це висадження є важливим кроком у збереженні найціннішого - нашого довкілля.

Популярні статті зараз

У Кременчуцькій міській раді гадають, як вкрасти бюджетні кошти

Просідання цін: традиційний український борщ стає дешевшим

Церква забороняє: в які дні не можна пекти Паски, названі сприятливі дати

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости

Нагадуємо, що минулого року в рамках цієї акції було висаджено 3000 дубів охопивши всі області України. Це символічне діяння спрямоване на підтримку екології та вшанування пам'яті великого поета.