Напередодні було оголошено про 28 вакансій академіків та 75 вакансій членів-кореспондентів із 66-ти спеціальностей.

Найбільшою інтригою зборів було голосування за кандидатуру Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука для отримання звання члена-кореспондента НАН України. Наперодні його кандидатуру, як «визначного юриста», підтримало відділення історії, філософії та права. Натомість в результаті таємного голосування на Загальних зборах кандидатура Стефанчука не набрала достатньої кількості голосів!

Нагадаємо, що родина Стефанчуків за останні 5 років закріпилася у статусі «нових смотрящих» за цілою низкою вузів та правових інітитуцій країни. Для прикладу, лише захист Стефанчука, як Голови Наглядової ради, утримає президента та уряд від звільнення ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимира Бугрова. Як відомо, Петиція до Президента від студентів КНУ про корупційні та аморальні дії Ректора Бугрова набрала 25 тисяч голосів.

Тож віддамо належне академічній спільноті, яка попри тиск влади, не проголосувала за нового члена-кореспондента НАН від ЗЕ-команди.

Ця історія нагадує давні справи, коли кращі кадри із команди Януковича теж намагалися стати академіками. Тоді ні Табачник, ні Азаров так і не змогли заручитися підтримкою зборів НАН.

Популярні статті зараз

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

Наталія Дегтярьова та Тетяна Бутковська: хто допомагав гральному бізнесу ухилятися від сплати податків

Володимир Манукян: як кримінальний авторитет часів Януковича побудував бізнес на спекуляції та вимаганні

Все новости

Тож як бачимо, що попри передвиборчі обіцянки, чільні представники команди Зеленського за прагненням збагатитися бюджетними коштами, землею, званнями і посадами стали гідними учнями найгірших представників попередньої влади, яка нині обслуговує і підтримує Путіна в Росії.