Україна вивчає можливість мобілізації не лише своїх Збройних Сил, а й військово-промислових підприємств для вирішення конкретних проблем та вирішення проблем нестачі кваліфікованих кадрів.
Про цю ініціативу в інтерв'ю "Українській правді" розповів член Комітету національної безпеки, оборони та розвідки Сергій Рахманін.
Цю публікацію розмістили на порталі «pravda» і в соціальних мережах.
Рахманін зазначив, що багато промислових підприємств військового сектору зараз відчувають брак кваліфікованих фахівців. Для вирішення цієї проблеми він запропонував сценарій, у якому кваліфіковані спеціалісти з одного регіону можуть бути мобілізовані та направлені в ті райони, де їхній досвід вкрай необхідний.
Наприклад, фахівця з Чернівецької області можна було б направити для забезпечення десантних операцій чи інших воєнних дій, або його могли б мобілізувати для роботи на підприємствах ВПК у регіонах, які мають дефіцит.
Микола Томенко розповів про цивілізаційний вибір людства 21-століття: "Київ чи Москва"
Морози нарешті поступляться потеплінню: синоптик назвала дату
Церква забороняє: в які дні не можна пекти Паски, названі сприятливі дати
Дуже татуйована бабуся роздяглася до трусів, щоб показати, на що вона витратила понад мільйон гривень
"На багатьох підприємствах не вистачає кваліфікованих фахівців. Умовно кажучи, є завод на Одещині і є людина відповідної спеціальності в Чернівецькій області. Її можуть мобілізувати та відправити, наприклад, штурмувати посадки, а, можливо, враховуючи її професію та кваліфікацію, її слід мобілізувати на це підприємство на Одещині, де відповідного фахівця немає", - заявив Сергій Рахманін.
Ця концепція спрямована на оптимізацію розподілу кваліфікованих людських ресурсів для ефективного задоволення як військових, так і промислових потреб. Однак Рахманін висловив деякі сумніви щодо можливості прийняття та реалізації такої пропозиції на законодавчому рівні.
"Потрібно мобілізувати людей не лише у ЗСУ, а й на підприємства ВПК – члена комітету з питань нацбезпеки Рахманіна", - також повідомляється в соціальній мережі.
Про можливе посилення мобілізаційних заходів розповів і секретар парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, народний депутат від партії "Голосу" Роман Костенко. Він зазначив, що такі заходи можуть бути переглянуті залежно від змін у військовій стратегії України.
Ці дискусії ілюструють зусилля країни з адаптації та підготовки до різних непередбачених обставин і викликів у постійно змінюваному ландшафті національної безпеки і оборони.
Нагадаємо, доведеться відмовитися: улюблена продукція українців перетворюється на "золото"
Раніше «Акценти» повідомляли, що субсидії в опалювальному сезоні: скільки залишилося часу на оформлення.
Як повідомляли «Акценти», обов'язково зверніться за перерахунком пенсій: кому належить підвищення