Прогноз погоди на грудень в Україні показує особливо безсніжний період із діапазоном температур від 11 до 13 градусів морозу. Очікується, що у таких ключових містах, як Київ, Львів, Одеса, Дніпро, Харків, Ужгород, Луцьк та Чернігів протягом місяця спостерігатимуться різні температурні режими.

Дану публікацію розмістили на сайті «apostrophe», посилаючись на прогнози «wisemeteo»

Очікується, що у Києві не буде снігу: на початку грудня температура опуститься до мінус 10, а у новому році очікується потепління, що сягає 4 градусів. У Львові на початку місяця прогнозується невеликий сніг, а на кінець грудня денна температура поступово підніметься до 11-13 градусів тепла.

Мінусова температура в Одесі очікується лише на початку місяця, вдень мінус 4 до 10 градусів, снігу не прогнозується. У Дніпрі на початку місяця очікуються морози мінус 7, але снігопаду не прогнозується. Ближче до кінця грудня, денна температура прогнозується до +8.

У Харкові на початку грудня, ймовірно, буде температура мінус 8, при цьому снігопаду не очікується. В Ужгороді температура коливатиметься від мінус 3 до плюс 6. У Луцьку на початку місяця очікується 10-градусний мороз, до кінця грудня перейде до 9-градусного тепла, очікується невеликий сніг.

Популярні статті зараз

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

Як син закарпатського "лісового мафіозі" Юрій Сойма "пиляє" гроші на Івано-Франківщині

Добкін вже зняв військову форму і повернувся до улюбленої справи: махати кадилом московських попів

К Александру Эллерту на свидание? Ксения Мишина разделась догола и побрила свою ...

Все новости

У Чернігові щонайменше третина місяця прогнозується невеликий снігопад, починаючи з мінус 11 на початку та досягаючи до 8 градусів тепла до кінця грудня.

Нагадаємо, чиновникам змінять зарплати: Кабмін уже ухвалив рішення

Раніше «Акценти» повідомляли, в Україні скасують заклик: було ухвалено історичне рішення

Як повідомляли «Акценти», власників свійських тварин попередили: що на них тепер чекає і до чого готуватися