Російські пропагандисти з НТВ зганьбилися маячнею про українського президента Володимира Зеленського та його "коханку" – співачку Тіну Кароль. У РФ, вочевидь, образилися за те, що співачка відмовилася від російськомовного репертуару, і зняли цілий брехливий сюжет про її життя.

У відео під драматичну музику мовили незрозумілі "експерти", котрі ділилися "ексклюзивними подробицями" карʼєри українки. Сміхотворне "розслідування" опублікували на сайті пропагандистів.

Тина Кароль.  Фото: скриншот YouTube-видео
Тина Кароль. Фото: скриншот YouTube-видео

Закадровий голос, посилаючись на закордонні відрядження першої леді України Олени Зеленської, констатував, що очільник незалежної держави має коханку. За словами псевдожурналістів, нею стала українська співачка Тіна Кароль, котра від початку повномасштабної війни майже весь час проводить на благодійних концертах у всьому світі.

Інформатор у росЗМІ "дуже надійний". Пропагандисти зізналися, що свої сюжети будують на чутках "злих язиків".

Популярні статті зараз

Це вже не смішно: дедалі більше країн закривають кордони для українців

Скандальна травести-діва Монро показала себе до пластики: так ось яким був Олександр

Пенсіонерів ощасливили до Нового року: приємний сюрприз чекає на кожного

Пенсій та соцвиплат більше не буде? Зеленський зробив тривожну заяву

Все новости

Коломойский. Фото: скриншот YouTube.
Коломойский. Фото: скриншот YouTube.

Тіну Кароль також звинуватили в тому, що вона нібито зривала концерти колег – зрадниці України Ані Лорак та виконавиця Світлани Лободи. Росіяни вигадали, що Кароль фінансувала мітинги перед концертами артисток, щоб "вижити конкуренток" з країни.

Цікаво, що вже через кілька хвилин НТВ почав доводити, нібито в Україні маленькі гонорари і немає можливостей для розвитку. За словами так званого "експерта", Тіні Кароль у тому, щоб помститися співачкам, допоміг олігарх Ігор Коломойський.