Російські пропагандисти з НТВ зганьбилися маячнею про українського президента Володимира Зеленського та його "коханку" – співачку Тіну Кароль. У РФ, вочевидь, образилися за те, що співачка відмовилася від російськомовного репертуару, і зняли цілий брехливий сюжет про її життя.

У відео під драматичну музику мовили незрозумілі "експерти", котрі ділилися "ексклюзивними подробицями" карʼєри українки. Сміхотворне "розслідування" опублікували на сайті пропагандистів.

Тина Кароль.  Фото: скриншот YouTube-видео
Тина Кароль. Фото: скриншот YouTube-видео

Закадровий голос, посилаючись на закордонні відрядження першої леді України Олени Зеленської, констатував, що очільник незалежної держави має коханку. За словами псевдожурналістів, нею стала українська співачка Тіна Кароль, котра від початку повномасштабної війни майже весь час проводить на благодійних концертах у всьому світі.

Інформатор у росЗМІ "дуже надійний". Пропагандисти зізналися, що свої сюжети будують на чутках "злих язиків".

Популярні статті зараз

Світ попрощався із заслуженим працівником культури України з Книги рекордів Гіннеса: його роботи прикрашають Київ

У мережі випливло відео "сходки" з народним депутатом Едуардом Прощуком: лазня, горілка, бандитський стиль

Просідання цін: традиційний український борщ стає дешевшим

Криза олійно-жирової галузі: чим загрожує українцям високий експорт соняшника

Все новости

Коломойский. Фото: скриншот YouTube.
Коломойский. Фото: скриншот YouTube.

Тіну Кароль також звинуватили в тому, що вона нібито зривала концерти колег – зрадниці України Ані Лорак та виконавиця Світлани Лободи. Росіяни вигадали, що Кароль фінансувала мітинги перед концертами артисток, щоб "вижити конкуренток" з країни.

Цікаво, що вже через кілька хвилин НТВ почав доводити, нібито в Україні маленькі гонорари і немає можливостей для розвитку. За словами так званого "експерта", Тіні Кароль у тому, щоб помститися співачкам, допоміг олігарх Ігор Коломойський.