21-річний студент подав до суду після того, як його нібито змусили випити 750 мл рому за 30 хвилин, після чого він знепритомнів і був викинутий біля лікарні.

Цю інформацію розмістили на порталі «dailystar»

Стверджується, що студент університету потрапив у кому і йому дали 1% шансів на виживання після того, як його змусили випити надмірну кількість алкоголю під час ритуалу ініціації.

Студент Університету штату Сан-Дієго Бенджамін Бреннан, якому зараз 21 рік, подав позов проти братства Каппа Сігма через те, що передбачуваний ритуал «дідівщини» пішов не так, як треба.

У скарзі стверджується, що у квітні 2021 року, коли йому було лише 19 років, його змусили випити 750 мл рому за 30 хвилин.

Популярні статті зараз

ЗСУ запропонували новий спосіб вилову ухилянтів: "Хтось почне кричати"

Пенсії підвищать з 1 числа: кому і скільки додадуть

Всім доведеться пройти: пенсіонерів попередили про важливу процедуру

Пенсіонерів ощасливили до Нового року: приємний сюрприз чекає на кожного

Все новости

У ньому йдеться про те, що «він більше не міг стояти чи говорити», і що члени братства били його «веслами» та іншими предметами.

Крім цього, стверджується, що члени братства залишили його непритомним на автостоянці лікарні, перш ніж виїхати. Лише згодом співробітники лікарні знайшли його та підключили до системи життєзабезпечення.

Цього студента змусили випити 750 мл рому за 30 хвилин
Цього студента змусили випити 750 мл рому за 30 хвилин

«Згодом персонал лікарні виявив позивача у непритомному стані. Його підключили до апарату життєзабезпечення, інтубували, і лікарі дали йому 1% шанс на виживання через його тяжкий стан та рівень вмісту алкоголю в крові. У його організмі також було виявлено тетрагідроканнабінол або ТГК», - йдеться у скарзі.

Також додається: «Незважаючи на те, що лікарі дали Бреннану менше 1% шансів на виживання, Бреннан дивом вижив і перебуває на дуже довгому та важкому шляху до одужання».

Братство Каппа-Сігма, його нині неіснуюче відділення в Університеті штату Сан-Дієго, і кілька його відсторонених членів зазначені в позові.

У ньому також стверджується, що члени братства намагалися приховати те, що сталося, заявивши слідчим, що вони не мають до цього жодного стосунку.

Адвокат Бреннана сказав: «Він не може працювати, і ми не знаємо, чи зможе він. Він страждатиме».

Тіло Бреннана залишили на лікарняній автостоянці
Тіло Бреннана залишили на лікарняній автостоянці

Мітчелл Б. Вілсон, виконавчий директор національного братства Kappa Sigma, сказав, що вони уважно розглянуть позов.

Він додав: «Те, що трапилося з Бенджаміном Бреннаном, неприйнятне за жодних обставин, і Братство Каппа Сігма вжило заходів проти причетних до цього осіб. Як організація, ми, як і раніше, категорично проти дідівщини, зловживання алкоголем і ризикування здоров'я та безпеки будь-якої людини».

Державний університет Сан-Дієго повідомив, що у нього «немає коментарів щодо позову, в якому він не згадується».

Однак в університеті додали, що Kappa Sigma була відсторонена від роботи та виключена.