Відомо, що на території Польщі є спеціальний закон, який дозволяє біженцям з України звертатися за юридичною допомогою безкоштовно. Про це повідомляє Міністерство з реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Через те, що жителі України залишили свої рідні будинки, щоб урятуватися від війни та переслідувань, у Польщі організували центр, який надає юридичні послуги абсолютно безоплатно. Він знаходиться за адресою: вул. Towarowa 25A, 00-869 Warszawa. Також відомі контакти, за якими можна звертатись з юридичних питань: +48 800 088 544, prawnicy.ukrainie@kirp.pl.

Переселенці, біженці
Переселенці, біженці

Фонд справедливості при Міністерстві юстиції Польщі

Цей фонд надає негайну та безоплатну допомогу жертвам злочинів, свідкам та їхнім родичам, а також тим людям, які постраждали в Україні через окупантів. Адреса: Al. Повітівські 11, 00-567 Warszawa. Контакти: +48 222 309 900, funduszsprawiedliwosci@ms.gov.pl.

Популярні статті зараз

Зеленський звернувся до українців через війну у Ізраілі

Українським пенсіонерам змінять дату отримання пенсій? У ПФУ дали важливі роз'яснення

Українцям блокують рахунки за будь-які борги, вже надходять скарги: "Є волонтерські кошти"

Володимир Манукян: як кримінальний авторитет часів Януковича побудував бізнес на спекуляції та вимаганні

Все новости

Переселенці, біженці
Переселенці, біженці

Пункти допомоги для шукачів притулку

Крім цього, є можливість отримувати безоплатну психологічну, медичну та юридичну допомогу. Щоб знайти найближчі пункти у Польщі, потрібно перейти за посиланням.

Польща приймає українських біженців буквально з обіймами. Місцева влада робить дуже багато для біженців з України і надає їм усіляку допомогу.